Недоторканність

17 жовтня 2019

09 жовтня 2019

07 жовтня 2019

Законопроєкт "Слуги народу" про слідчі дії над депутатами вже у Раді

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №2237 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою приведення у відповідність до закону України "Про внесення змін до статті 80 Конституції України щодо недоторканності народних депутатів України".

26 вересня 2019

Більшість українців схвалюють скасування недоторканості депутатів, суддів та президента - КМІС

Українці у переважній більшості схвалюють скасування недоторканості народних депутатів України, суддів та Президента України. Разом з тим, думки щодо того, чи не збільшить це залежність депутатів від Президента, розділилися.

20 вересня 2019

11 вересня 2019

06 вересня 2019

05 вересня 2019

03 вересня 2019

Разумков - про скасування недоторканності: ВР зробила те, що не могла зробити понад 20 років

ВР довела, що здатна об'єднуватися заради результату й ухвалила закон про скасування депутатської недоторканності - крок, на який українська влада не знаходила політичної волі понад 20 років.

Закон про скасування депутатської недоторканності передали на підпис Зеленському

Закон про скасування депутатської недоторканності, який Верховна Рада ухвалила 3 вересня, вже підписав Голова ВР Дмитро Разумков і його направлено на підпис Президенту України Володимиру Зеленському.

Арахамія очікує на значну кількість резонансних справ після зняття недоторканності

Голова фракції партії "Слуга народу" Давид Арахамія не виключає, що через пів року правоохоронні органи порушать велику кількість кримінальних справ у зв’язку зі скасуванням депутатської недоторканності.

Зняття недоторканності: ВР має привести всі закони у відповідність до Конституції - депутат

Верховна Рада після внесених змін у Конституцію щодо скасування недоторканності народних депутатів повинна привести у відповідність до Основного закону всі закони, що враховують наявність депутатського імунітету.

Порошенко прокоментував голосування "ЄС" за скасування недоторканності

Фракція "Європейської солідарності" підтримала законопроєкт про скасування депутатської недоторканності, оскільки політики несуть спільну відповідальність, щоб забезпечити незалежність парламенту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-