НАЗК

06 травня 2021

05 травня 2021

28 квітня 2021


НАЗК вимагає скасувати незаконне звільнення уповноваженого Морської адміністрації

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло припис т.в.о. голови Державної служби морського та річкового транспорту України (Морська адміністрація) Андрію Глазкову через звільнення уповноваженого із запобігання корупції.

27 квітня 2021


Наукові ступені та вчені звання: НАЗК наполягає на додатковій оцінці корупційних ризиків

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) наполягає на додатковій оцінці корупційних ризиків діяльності Міністерства освіти та науки, пов'язаної з присудженням наукових ступенів і вчених звань.

26 квітня 2021


НАЗК викликає Рабіновича для надання пояснень

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) запрошує 30 осіб, зокрема народного депутата від партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадима Рабіновича, для надання пояснень.

21 квітня 2021


Держфінансування партій має підкріплюватися перевіркою використання коштів - голова НАЗК

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков переконаний, що державне фінансування партій має підкріплюватися чіткою перевіркою використання коштів. 

20 квітня 2021


Голова НАЗК сподівається на ухвалення закону про викривачів корупції з правками Президента

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков сподівається, що Верховна Рада ухвалить закон щодо захисту викривачів корупції з урахуванням правок Президента.


Скасовані вироки і закриті справи: Новіков розповів про наслідки кризи, яку «запустив» КСУ

Голова Національного Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков заявляє, що наслідки рішення Конституційного Суду про скасування кримінальної відповідальності за недостовірне декларування підривають довіру суспільства до ефективності судової системи та верховенства права.


Голова НАЗК пояснив, чому цьогоріч зменшилася кількість декларацій чиновників

Кількість учасників декларування доходів зменшилася із 900 тисяч минулого року до 782 тисяч нинішнього року насамперед за рахунок скорочення депутатів місцевих рад після проведення адміністративно-територіальної реформи.

17 квітня 2021

16 квітня 2021

15 квітня 2021

14 квітня 2021


Суд виправдав Садового щодо 14 адмінпротоколів НАЗК

Галицький районний суд прийняв виправдувальний вирок для Андрія Садового щодо 14 адмінпротоколів НАЗК. Йдеться про справу, відкриту щодо листів, які 2020 року мер Львова скерував на підтримку керівниці управління комунальної власності Інни Свистун.

13 квітня 2021


Двох суддів КСУ виправдали у справі про конфлікт інтересів

Голосіївський районний суд міста Києва виправдав суддів Конституційного суду Ігоря Сліденка та Ірину Завгородню у справі за адміністративними протоколами Національного агентства з питань запобігання корупції щодо порушення законодавства про запобігання конфлікту інтересів.

12 квітня 2021

08 квітня 2021

07 квітня 2021

06 квітня 2021


НАЗК направило до суду адмінпротокол на депутата Березіна через конфлікт інтересів

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду адміністративний протокол на депутата Верховної Ради від фракції "Слуга народу" Максима Березіна через порушення вимог закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

01 квітня 2021

31 березня 2021


НАЗК рекомендує провести оцінку корупційних ризиків у дипломуванні моряків

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) рекомендує Міністерству інфраструктури та Державній службі морського та річкового транспорту (Морській адміністрації) провести оцінку корупційних ризиків у сфері дипломування моряків.

30 березня 2021

29 березня 2021


НАЗК направило до суду протоколи на двох депутатів Ради

Національне агентство з питань запобігання корупції склало та направило до суду адміністративні протоколи на народних депутатів Олександра Куницького (фракція «Слуга народу») та Федора Христенка (фракція «Опозиційна платформа - за життя»).

26 березня 2021

25 березня 2021


Звільнення викривача корупції: суд визнав незаконним наказ очільника Енергоатому

Шевченківський районний суд Києва визнав незаконним наказ т.в.о. президента Національної атомної енергогенеруючої компанії "Енергоатом" Петра Котіна про застосування дисциплінарного стягнення щодо викривача Олега Поліщука.

22 березня 2021

18 березня 2021


Фінансування партій: у НАЗК кажуть, що новий законопроєкт закриє фіктивні витрати

Нацагентство з питань запобігання корупції пов'язує намір депутатів позбавити агентство права встановлювати фіктивність правочинів політичних партій у законопроєкті №5253 із результативністю своєї роботи.

17 березня 2021


НАЗК провело антикорупційну експертизу законопроєкту, який дозволить забирати справи з НАБУ

Норми законопроєкту № 4392, який може дозволити Генеральному прокурору забирати з Національного антикорупційного бюро кримінальні провадження та передавати їх до СБУ, обмежують повноваження НАБУ та порушують гарантії його незалежності.

15 березня 2021

11 березня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-