Нагірний Карабах

27 листопада 2020

26 листопада 2020


МЗС Азербайджану вручило ноту послу Франції через резолюцію про Карабах

Посла Франції в Азербайджані Захарі Гросса було викликано у Міністерство закордонних справ країни, де йому була вручена нота протесту через резолюцію Сенату Франції про визнання Нагірного Карабаху. 

25 листопада 2020


Сенат Франції проголосував за визнання Карабаху, Азербайджан заявив про провокації

Верхня палата французького парламенту в середу прийняла резолюцію щодо визнання Нагірного Карабаху, тим часом МЗС Азербайджану критично відреагував на це і назвав подібні дії провокацією.

23 листопада 2020

20 листопада 2020

19 листопада 2020


ЄС закликає до мирного врегулювання у Карабаху та виведення з регіону іноземних бойовиків

Євросоюз привітав припинення бойових дій в Нагірному Карабаху і навколо нього, яке було оголошено Вірменією і Азербайджаном 9 листопада за посередництва Росії, та закликав сторони до стриманості і до повного виведення іноземних бойовиків із зони конфлікту.

18 листопада 2020


Рада Федерації дозволила Путіну ввести «миротворців» у Нагірний Карабах

Рада Федерації (верхня палата парламенту РФ) схвалила звернення президента Володимира Путіна з приводу відправлення в Нагірний Карабах військових з озброєнням і спецтехнікою для виконання миротворчої місії.

17 листопада 2020

16 листопада 2020


Ердоган відправив у парламент указ про турецьких миротворців у Карабасі

Президент Туреччини направив у парламент проєкт указу, в якому йдеться про відправку миротворців до спільного турецько-російського спостережного центру, який буде діяти на територіях, звільнених Азербайджаном.

15 листопада 2020


Події в Карабаху є попередженням для проросійських сил у Грузії, Молдові та в Україні – експерт

Ситуація, коли Росія не підтримала свою союзницю Вірменію під час ескалації конфлікту у Нагірному Карабаху, а в результаті лише посилила свій контроль над Єреваном, є попередженням для проросійських сил в Грузії, Молдові та Україні, які ще намагаються загравати з Кремлем.

14 листопада 2020

13 листопада 2020


Росія набирає на Донбасі «миротворців» для Карабаху – розвідка

Російсько-окупаційні адміністрації тримають на особливому контролі питання «паспортизації» на Донбасі та в подальшому вербують найманців з громадянством РФ для створення «миротворчих» підрозділів, які виконуватимуть завдання у Нагірному Карабаху.

12 листопада 2020


Путін доручив ФСБ контролювати у Вірменії «коридор» до Азербайджану

Згідно з указом президента Росії Володимира Путіна, контролювати забезпечення транспортного сполучення між азербайджанською Нахічеванською автономною республікою і рештою території Азербайджану через територію Вірменії буде ФСБ Росії.

11 листопада 2020


Ердоган сказав, де саме розмістять миротворців у Нагірному Карабасі

Турецько-російський центр з контролю за виконанням угоди, укладеної між Вірменією та Азербайджаном, про припинення бойових дій, нагляду за перемир’ям та контролю режиму припинення вогню буде розміщений на територіях, повернутих собі Азербайджаном.


Франція аналізує угоду щодо Карабаху та обіцяє допомогу вірменам – Ле Дріан

Франція вивчає наслідки домовленостей між Вірменією та Азербайджаном, досягнутих за участю Росії, про умови припинення бойових дій у Нагірному Карабасі та надасть гуманітарну допомогу вірменській стороні.

10 листопада 2020

09 листопада 2020

08 листопада 2020

04 листопада 2020


ЄСПЛ більше не прийматиме запити від сторін конфлікту в Нагірному Карабаху

Європейський суд з прав людини більше не прийматиме запити від Вірменії та Азербайджану про вжиття тимчасових заходів на запобігання порушення прав людини у районі збройного конфлікту в Нагірному Карабаху.

02 листопада 2020


Кремль має зберігати нейтралітет щодо Карабаху – президент Азербайджану

Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що Російська Федерація має зберігати нейтральну позицію у вірмено-азербайджанському конфлікті за Нагірний Карабах, як це і передбачає мандат ОБСЄ, виданий Мінською групою.

01 листопада 2020

31 жовтня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-