нафта

31 березня 2020

Укртранснафта продовжить поставки нафти в Білорусь

НАК «Нафтогаз України» узгодив додаткову угоду до договору транспортування нафти між АТ «Укртранснафта» і 100% британської дочірньої структури Білоруської нафтової компанії — BNK (UK) Limited — вартістю 100 млн грн.

30 березня 2020

27 березня 2020

Нафта подорожчала через плани країн світу з порятунку економіки

Ціни на нафту виросли в п'ятницю, оскільки уряди по всьому світу пообіцяли виділити величезні кошти та інші заходи, щоб обмежити економічні втрати від пандемії коронавірусу, незважаючи на побоювання, що спалах знищить попит на нафту.

26 березня 2020

Нафта дешевшає через зниження попиту

Ціни на нафту знизилися в четвер після трьох днів зростання на тлі перспективи швидкого зниження попиту, що спричинили заборона на відвідування іноземних країн та закриття кордонів. 

25 березня 2020

24 березня 2020

Нафта дорожчає за рахунок посилення заходів економічної підтримки у США

Ціни на нафту зросли у вівторок завдяки надіям, що США невдовзі ухвалять пакет заходів підтримки економіки в боротьбі з коронавірусом на $2 трильйони, який може послабити економічний вплив пандемії і підтримати попит на нафту.

23 березня 2020

Нафта продовжує дешевшати через відсутність угоди між ОПЕК і США

Ціни на нафту в понеділок тримаються поблизу найнижчого рівня з 2003 року, оскільки очікувана угода між ОПЕК і США не відбулася, також подальше падіння котирувань провокує цінова війна між РФ і Саудівською Аравією.

21 березня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-