Нацрада

29 березня 2020

Нацрада закликає забезпечити субтитри чи сурдопереклад інформації про Covid-19

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення рекомендує вітчизняним медіа забезпечити субтитрування або сурдопереклад випусків новин та виступів представників органів влади з питань поширення коронавірусу Covid-19, а також запроваджених в Україні заходів протидії йому.

26 березня 2020

19 березня 2020

06 березня 2020

05 березня 2020

Зеленський звільнив двох членів Нацради з питань ТБ

Президент Володимир Зеленський звільнив Сергія Костинського і Уляну Фещук з посад членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та перепризначив її членами Юрія Зіневича і Валентина Коваля.

02 березня 2020

Нацрада переоформила ліцензії та тимчасові дозволи UA|TV на канал "Дім"

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення переоформила ліцензії та дозволи на тимчасове мовлення телеканалу UA|TV Мультимедійної платформи іномовлення України на новий канал для окупованих територій, який отримав назву "Дім".

27 лютого 2020

У Нацраді прокоментували запуск каналу для окупованих територій

Телеканал іномовлення UATV, на базі якого планують запустити новий канал для окупованих територій, не звертався до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення за отриманням дозвільних документів.

Нацрада перевірить радіостанцію “Best FM”

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила ТОВ “Телерадіовидавнича компанія “КОМРА”, м. Київ (позивні “Best FM”) позапланову виїзну перевірку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-