
Олександр Новіков, голова НАЗК
Нова антикорупційна стратегія збереже країні 200 млрд грн
20 квітня 2021
Нова антикорупційна стратегія збереже країні 200 млрд грн
17 квітня 2021
Правоохоронці повідомили колишньому начальнику департаменту вибухотехнічної служби Нацполіції про підозру в одержанні 980 тис. грн хабаря.
16 квітня 2021
В.о. керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Грищук вдруге скасував постанову про закриття справи "Роттердам+".
В Одеському апеляційному суді проводять обшуки представники трьох структур - НАБУ, САП і СБУ.
14 квітня 2021
У 2020 році економічний ефект від діяльності Національного антикорупційного бюро (НАБУ) та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) склав 1,9 млрд гривень.
13 квітня 2021
Детективи Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру бенефіціару групи компаній у наданні хабаря колишньому очільнику Укравтодору.
09 квітня 2021
Національне антикорупційне бюро України заявляє, що прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Віталій Пономаренко втретє закрив справу «Роттердам+».
07 квітня 2021
Затримання співробітника Служби зовнішньої розвідки України у зв'язку з розслідуванням щодо корупції не пов’язане з його діяльністю на посаді в СЗРУ.
У НАБУ заявляють про затримання обох адвокатів, які обіцяли за 100 тис. доларів та через голову Окружного адмінсуду Києва вирішити питання з одним із суддів ОАСК про прийняття позитивного рішення.
06 квітня 2021
У результаті проведених обшуків в приміщеннях Окружного адміністративного суді міста Києва детективи Національного антикорупційного бюро України “не знайшли жодних доказів”.
НАБУ і САП викрили «на гарячому» двох адвокатів, які обіцяли за 100 тисяч доларів та через голову Окружного адміністративного суду Києва вирішити питання з одним із суддів ОАСК про позитивне рішення у справі за позовом суб'єкта господарювання.
Національне антикорупційне бюро України проводить обшуки в Окружному адміністративному суді Києва.
05 квітня 2021
Національне антикорупційне бюро наразі ще не отримувало офіційних повідомлень від компетентних органів Молдови щодо викрадення колишнього українського судді Миколи Чауса.
02 квітня 2021
Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури скерували до суду справу про підкуп керівників антикорупційних органів.
29 березня 2021
Директор НАБУ Артем Ситник заявив, що його агентство вже викрило щонайменше вісім українських суддів, які брали хабарі, а Антикорупційний суд вже визначив їм реальні терміни покарання.
26 березня 2021
Вищий антикорупційний суд установив стороні захисту строк по 31 березня для ознайомлення з матеріалами у справі щодо спроби підкупу керівників Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро України.
25 березня 2021
Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник за 2020 рік заробив 2 млн 373 тис. грн.
Національне антикорупційне бюро (НАБУ) завершило розслідування факту нанесення 2,2 млн грн шкоди Службі зовнішньої розвідки України.
24 березня 2021
СБУ викрила та припинила діяльність не передбаченого законодавством воєнізованого збройного формування, так званої приватної військової компанії, діяльність якої була спрямована на підготовку до вчинення тяжких злочинів, у тому числі проти основ національної безпеки.
Детективи Національного антикорупційного бюро України запобігли розкраданню 340 тонн зерна у Сумській області.
19 березня 2021
До Конституційного Суду надійшло звернення Верховної Ради про надання висновку щодо конституційності законопроєкту, яким пропонується внести зміни до Конституції в частині призначення директорів Державного бюро розслідування і Національного антикорупційного бюро України.
Національне антикорупційне бюро України знову закликає генерального прокурора Ірину Венедіктову замінити керівника групи прокурорів Віталія Пономаренка у справі «Роттердам+».
17 березня 2021
Розслідування фактів участі у злочинній організації голови та суддів Окружного адміністративного суду м. Києва завершене.
Відносно Генерального прокурора Ірини Венедиктової порушили дві кримінальні справи за те, що вона змінила групу прокурорів у справі заступника керівника Офісу Генерального прокурора Олега Татарова, яку розслідує НАБУ.
Норми законопроєкту № 4392, який може дозволити Генеральному прокурору забирати з Національного антикорупційного бюро кримінальні провадження та передавати їх до СБУ, обмежують повноваження НАБУ та порушують гарантії його незалежності.
16 березня 2021
У Верховній Раді з'явився оновлений законопроєкт, який передбачає звільнення Артема Ситника з посади директора НАБУ.
Верховна Рада включила до порядку денного сесії і направила на висновок КСУ проєкт закону "Про внесення змін до статей 85 та 106 Конституції України (щодо порядку призначення на посади та звільнення з посад директора Національного антикорупційного бюро України і директора Державного бюро розслідувань)".
Суд відмовився задовольнити клопотання щодо продовження строків досудового розслідування у справі за підозрою колишнього народного депутата Максима Микитася і заступника голови Офісу Президента Олега Татарова.
Верховна Рада у вівторок планує направити до Конституційного Суду проєкт закону щодо порядку призначення та звільнення директорів Національного антикорупційного бюро і Держбюро розслідувань, а також ухвалити закони, необхідні для запуску земельної реформи.
15 березня 2021
Верховна Рада на поточному пленарному тижні планує спрямувати до Конституційного Суду для надання висновку законопроєкт № 5133, яким передбачається згода парламенту на призначення та звільнення керівників названих структур.
12 березня 2021
Економічний ефект від діяльності Національного антикорупційного бюро і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у минулому році склав 1,93 млрд грн.
11 березня 2021
Вищий антикорсуд скасував постанову детектива Національного антикорупційного бюро про зупинення досудового розслідування у справі щодо колишнього президента України.
Голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна наразі немає у Реєстрі корупціонерів, а щодо очільника Національного антикорупційного бюро Артема Ситника, то наразі законодавство не передбачає виключення особи з цього реєстру.
04 березня 2021
Детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили народному депутату та його посереднику в отриманні хабара про відкриття матеріалів у справі.
Заступник голови парламентської фракції партії "Слуга народу" Євгенія Кравчук вважає малоймовірним проведення позачергового засідання Верховної Ради щодо урядового законопроєкту про НАБУ.
02 березня 2021
Обшуки НАБУ в Енергоатомі 10 лютого були пов'язані проведенням в серпні 2020 року аукціону з продажу електроенергії.
Народні депутати збирають підписи для проведення позачергового засідання Верховної Ради, на якому пропонується розглянути урядовий законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України стосовно приведення статусу Національного антикорупційного бюро України у відповідність з вимогами Конституції України».
26 лютого 2021
Національне антикорупційне бюро України завершило розслідування справи про заволодіння 131 млн грн групою посадовців Одеської міськради та місцевих підприємців при викупі у комерційної структури понад 6 тис кв. метрів нежитлової нерухомості на 141 га для розширення площі міського кладовища «Західне».
24 лютого 2021
Подальше розслідування справи "ПриватБанку" залежить від того, наскільки погодяться прокурори з напрацюваннями Національного антикорупційного бюро.
Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник каже, що не відвідував наради в Офісі Президента понад рік.
На частину нафтопродуктопроводу «Самара – Західний напрямок» накладено арешт.
Лише незалежність антикорупційних органів, без прив’язки до осіб – запевняють співавтори. Критики ж не виключають політичну гру
У Національному антикорупційному бюро наполягають, що повідомили про підозру заступнику керівника Офісу президента у законний спосіб.
Зміни щодо призначення та звільнення очільників НАБУ і ДБР не передбачають конкретних осіб
23 лютого 2021
Про це в ексклюзивному коментарі заявила представник Верховної Ради у Конституційному Суді
У Верховній Раді пропонують передбачити необхідність дозволу парламенту на призначення та звільнення директорів Національного антикорупційного бюро України та Державного бюро розслідувань.
Національне антикорупційне бюро (НАБУ) оголосило нові підозри у справі ПриватБанку.
Детективи Національного антикорупційного бюро завершили слідство у справі отримання хабаря ексголовою Чернігівської райдержадміністрації.
18 лютого 2021
Національне антикорупційне бюро заявило, що Печерський районний суд м. Києва незаконно втрутився в розслідування бюро щодо розкрадання газу, що належав НАК «Нафтогаз України».
Урядовий законопроєкт про внесення змін до закону "Про Національне антикорупційне бюро" позбавить відомство незалежності.
Ухвала про привід щодо голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка не дає права затримувати підозрюваного або проникати до його житла чи іншого володіння, вирішити цю ситуацію може лише генпрокурор.
17 лютого 2021
ВС залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким задоволено позовні вимоги НАБУ та визнано недійсними додаткові угоди про підняття ціни на паливо для ТОВ «Вог Аеро Джет» (договір з ПАТ «Укрзалізниця») загалом на суму близько 35 млн грн.
Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання захисника колишнього Прем'єр-міністра України Миколи Азарова і скасував постанову детектива про зупинення досудового розслідування щодо нього.
У Верховній Раді з’явився текст урядового законопроєкту №5070 стосовно приведення статусу Національного антикорупційного бюро України у відповідність з вимогами Конституції.
16 лютого 2021
Національне антикорупційне бюро відповіло на звинувачення міністра Охорони здоров’я Максима Степанова, який назвав справу щодо махінацій із закупівлями вакцин проти COVID-19 "вирішенням вузько політичних речей".
Національне антикорупційне бюро відповіло на звинувачення міністра Охорони здоров’я Максима Степанова, який назвав справу щодо махінацій із закупівлями вакцин проти COVID-19 "вирішенням вузько політичних речей".
Автори кажуть: документ позбавить “дірок” в законодавстві. Експерти ж застерігають від спроб “шматувати антикорупційну систему по живому”
Голова окружного адміністративного суду міста Києва Павло Вовк заявив, що знаходиться на робочому місці й не грає у схованки.
У Верховній Раді зареєстровано проєкт закону стосовно приведення статусу Національного антикорупційного бюро України у відповідність з вимогами Конституції.
Міністерство охорони здоров'я отримало вимогу від Національного антикорупційного бюро про надання інформації про перемовини з виробниками вакцин проти коронавірусу.