МЗС

26 червня 2019

Росія вимагає від України гарантій, що полонених моряків покарають за законами РФ

Міністерство закордонних справ України отримало ноту від МЗС РФ, у якій міститься пропозиція щодо надання українською стороною письмових гарантій участі України у продовженні кримінального переслідування українських моряків відповідно до російського законодавства.

25 червня 2019

У МЗС назвали резолюцію ПАРЄ неприпустимою поступкою Росії

МЗС України вважає, що схвалена ПАРЄ резолюція «Посилення процесу прийняття рішень Парламентською Асамблеєю щодо повноважень та голосування» є неприпустимою поступкою Російській Федерації, яка з 2014 року здійснює збройну агресію проти України.

24 червня 2019

21 червня 2019

20 червня 2019

Єгипет розкритикував Ердогана за висловлювання про вбивство екс-президента Мурсі

Міністр закордонних справ Єгипту Самех Шоукрі назвав безвідповідальними слова президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана про вбивство екс-президента Єгипту Мохамеда Мурсі, який помер цього тижня.

19 червня 2019

МЗС закликає Росію визнати відповідальність за постачання зброї, з якої збили МН17

Міністерство закордонних справ України закликало Росію визнати свою відповідальність за постачання зброї бойовикам на Донбасі, з якої було збито літак рейсу МН17, та співпрацювати зі слідством.

Подання на призначення Пристайка главою МЗС комітет Ради розгляне у середу

Комітет Верховної Ради у закордонних справах на сьогоднішньому засіданні розгляне подання на призначення Вадима Пристайка міністром закордонних справ, після чого його можна буде виносити на голосування в сесійну залу.

18 червня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-