МВФ

25 липня 2020

21 липня 2020


Місія технічної підтримки МВФ завершила роботу в Україні

Місія технічної підтримки МВФ з питань податкової політики, яка протягом майже трьох робочих тижнів проходила в режимі відеоконференції за безпосередньої участі представників Міністерства фінансів України завершила 21 липня свою роботу.

16 липня 2020


МВФ сподівається, що новий глава убезпечить незалежність Нацбанку

В МВФ побажали успіху новому главі НБУ Кирилу Шевченку та побажали, аби незалежність Національного Банку та притаманний регулятору високий рівень професіоналізму були убезпечені за його керівництва.

15 липня 2020


У Європейському департаменті МВФ - новий керівник

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва оголосила про намір призначити з 1 серпня Альфреда Каммера (Alfred Kammer) директором Європейського департаменту Фонду, який відповідатиме, в тому числі, за український напрям.

14 липня 2020

10 липня 2020

08 липня 2020


СБУ просить екскерівництво Нацбанку не робити заяв, що “сіють паніку”

Служба безпеки України вважає неприпустимим оголошення заяв колишнього керівництва Національного банку, які можуть нанести шкоду національній безпеці держави, зокрема, в фінансово-економічній сфері та негативно вплинути на ситуацію в країні.

02 липня 2020

24 червня 2020


МВФ погіршив прогноз для світової економіки через пандемію

Вплив пандемії коронавірусу на світову економіку виявився гіршим, ніж очікувалося ще у квітні цього року, тож зараз прогнозується, що глобальне зростання в 2020 році впаде до “мінус” 4,9% (раніше передбачалося до мінус 3%).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-