МВФ

25 травня 2020

22 травня 2020


Гетманцев вважає, що оскарження банківського закону у КСУ не вплине на транш МВФ

Оскарження закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності» в Конституційному суді, найімовірніше, не вплине на отримання Україною траншу від Міжнародного валютного фонду.

21 травня 2020


МВФ чекає набуття чинності "банківського" закону в Україні

Міжнародний валютний фонд (МВФ) чекає підписання Президентом України Володимиром Зеленським "банківського" закону для просування по програмі Stand-by та продовжує обговорювати з Києвом параметри подальшої взаємодії.

20 травня 2020


Президент днями підпише "банківський" закон, аби у травні укласти меморандум з МВФ

Президент України Володимир Зеленський має намір на цьому тижні підписати Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності", адже це дозволить не зволікати і підписати меморандум з Міжнародним валютним фондом вже у травні.

19 травня 2020

16 травня 2020

14 травня 2020

13 травня 2020


Арахамія припускає, що «банківський» закон набуде чинності до кінця тижня

Закон щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності набуде чинності до кінця тижня, після чого за два-три тижні Україні варто очікувати на отримання першого траншу від Міжнародного валютного фонду.


Україна може отримати $1,75 мільярда від МВФ за три-чотири тижні – голова фінкомітету ВР

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев (фракція "Слуга народу") прогнозує отримання першого траншу від Міжнародного валютного фонду за три-чотири тижні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-