Місія ОБСЄ на Донбасі

30 червня 2020


Місію ОБСЄ знову не пускають на окупований Донбас — у бойовиків "карантин"

Російські окупанти продовжують перешкоджати діяльності Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ (СММ ОБСЄ) на сході України. У вівторок бойовики вкотре не пропустили представників місії на тимчасово окуповану територію.

23 червня 2020

22 червня 2020

20 червня 2020

18 червня 2020


Україна в ОБСЄ закликає скасувати російські закони, податки та валюту на Донбасі

Як і передбачено Мінськими домовленостями, суверенітет України на окупованих Росією територіях Донбасу має бути відновлений, а це передбачає і скасування введених там російських законодавства, податкової системи та валюти.

13 червня 2020


Українські військові не обмежують пересування місії ОБСЄ - Цимбалюк

Українські військові не забороняють пересування патрулів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі, а лише інколи попереджають про можливу небезпеку на тому чи іншому маршруті, що місія фіксує як недопуск.

12 червня 2020


В ОБСЄ заявляють, що Місія на Донбасі розділена на три окремі центри - Цимбалюк

Керівництво СММ застерігає, що через введені під прикриттям боротьби з COVID-19 обмеження на окупованому Донбасі наразі фактично окремо діють три філіали Місії: з центром у Києві, Донецьку та Луганську.

08 червня 2020

06 червня 2020


Штаб ООС показав наслідки обстрілу окупантами Красногорівки

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін продовжує фіксувати факти порушення Російською Федерацією Мінських домовленостей.

05 червня 2020

03 червня 2020

01 червня 2020


ОБСЄ зафіксувала збільшення порушень "тиші" на Луганщині та зменшення – на Донеччині

У період з 29 по 31 травня СММ ОБСЄ в Україні констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню в Донецькій області та збільшення кількості таких порушень у Луганській області.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-