Мінськ

31 березня 2020

27 березня 2020

26 березня 2020

"Мінськ" онлайн: обговорили безпекову ситуацію на Донбасі та звільнення полонених

Відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, яке у зв’язку з поширенням епідемії коронавірусу проходило у форматі відеоконференції.

17 березня 2020

Арахамія спростовує можливість розколу "Слуги народу" через підписаний Єрмаком протокол

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія спростував інформацію про можливий розкол у "Слузі народу" через протокол, який нібито був підписаний керівником Офісу Президента Андрієм Єрмаком у Мінську.

16 березня 2020

"Голос" закликає Раду визнати неконституційним протокол, підписаний Єрмаком у Мінську

Депутатська фракція політпартії "Голос" закликає парламенту винести на розгляд позачергового засідання проект постанови, ініційований політсилою, щодо визначення підписаних 11 березня в Мінську документів про переговори такими, що суперечать Конституції та українським законам.

14 березня 2020

13 березня 2020

Представники ОРДЛО підписали у Мінську протокол як спостерігачі - Єрмак

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак заявив, що представники ОРДЛО підписали протокол засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську 11 березня, в якому йдеться про створення Консультативної ради, як спостерігачі.

12 березня 2020

11 березня 2020

Єрмак у Мінську обговорив обмін полоненими

У Мінську відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі за участі керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака та заступника керівника адміністрації президента РФ Дмитра Козака.

26 лютого 2020

Мінська група обговорила загрозу поширення коронавірусу

Гуманітарна підгрупа ТКГ з питань урегулювання ситуації на Донбасі продовжила роботу з уточнення списків утримуваних, а також розпочала обговорення додаткових заходів у зв'язку із загрозою поширення коронавірусу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-