Мінреінтеграції

16 квітня 2021


Мінреінтеграції перерахувало ₴1,5 мільйона родинам українців, які перебувають у полоні РФ

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України перерахувало 1,5 млн грн матеріальної допомоги громадянам України, які позбавлені свободи внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

15 квітня 2021

12 квітня 2021

09 квітня 2021


У Києві висадили «Алею єдності»

Колектив Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій за ініціативи віцепрем‘єр-міністра Олексія Резнікова висадив на вулиці Донецька, 25, у Солом’янському районі Києва «Алею єдності».

07 квітня 2021


На Луганщині створять агрологістичний хаб

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та Старобільська громада підписали меморандум про створення агрологістичного хабу, який допоможе відновити економічний розвиток регіону і подолати наслідки бойових дій, а також сприятиме малому підприємництву.

06 квітня 2021

26 березня 2021


В українських вишах очікується 2200 студентів з окупованих територій

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій запускає пілотний проєкт, який передбачає проведення підготовчих курсів для вступу у ВНЗ для молоді з ТОТ Донецької та Луганської областей, АР Крим та міста Севастополя зі стипендіальним забезпеченням.

19 березня 2021

05 березня 2021


Усі КПВВ збираються облаштувати до кінця року

Передати на баланс єдиного держпідприємства усі КПВВ Донбасу і Херсонській області та привести їх у належний стан — таке завдання на цей рік Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

01 березня 2021

26 лютого 2021

17 лютого 2021


Мінрегінтеграції вважає чергові обшуки в Криму спробою залякати Україну

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій вважає чергову хвилю незаконних політично мотивованих обшуків і затримань в тимчасово окупованому Криму спробою залякати Україну та змусити її відмовитися від пів острова.

16 лютого 2021


Законопроєкт про перехідний період за пів року надійде до Ради — Резніков

Віцепрем'єр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков прогнозує, що проєкт закону про державну політику перехідного періоду буде остаточно оформлений і поданий до Верховної Ради через 4-6 місяців.

11 лютого 2021

10 лютого 2021


Діти переселенців отримали право на першочергове зарахування до дитсадків

До урядових нормативних документів внесено зміни, які довозлять першочергово зараховувати до дитячих садків дітей з числа внутрішньо переміщених осіб та дітей, постраждалих внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

08 лютого 2021


Німеччина дає Україні €13 мільйонів на боротьбу з COVID-19

Уряд Німеччини надасть Україні 13,1 мільйона євро для допомоги 12 медзакладам Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей, а також на контрольованих урядом України територіях Донецької та Луганської областей у протидії COVID-19.

06 лютого 2021


Для телеканалів, які мовлять на окупований Крим та ОРДЛО, просять збільшити фінансування

Телекомпанія ATR, як й інші інформаційні ресурси, які ведуть мовлення на тимчасово окуповані території України, має отримати більше фінансування із держбюджету під час перегляду документа.

03 лютого 2021


В уряді хочуть збільшити фінансування мовників на окуповані Крим і Донбас

У 2021 році підтримку за рахунок коштів держбюджету отримають телерадіокомпанії, які здійснюють мовлення на тимчасово окуповані Росією райони Донецької та Луганської областей, а також на ТОТ АР Крим і м. Севастополь. На цю програму передбачено майже 50 млн грн. Мінреінтеграції вживатиме заходів для збільшення обсягів підтримки.


Уряд призначив держсекретаря Мінагрополітики та заступника міністра реінтеграції

Кабінет Міністрів призначив заступником міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України В'ячеслава Шаповалова і держсекретарем Міністерства аграрної політики та продовольства Катерину Авраменко.

22 січня 2021


Мінреінтеграції вже отримало 22 рекомендації до законопроєкту про перехідний період

Запропонований законопроєкт “Про державну політику перехідного періоду” викликав широкий резонанс і до профільного міністерства вже надійшло 22 відповіді від різних структур, які долучились до його підготовки.

11 січня 2021


Мінреінтеграції оприлюднило текст законопроєкту про перехідний період

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України оприлюднило для ознайомлення текст проєкту закону «Про державну політику перехідного періоду» та закликало надсилати свої зауваження та пропозиції.

04 січня 2021


Стало відомо, як на Різдво працюватиме Ощадбанк поблизу лінії розмежування на Донбасі

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України оприлюднило графік роботи пересувних мобільних підрозділів Ощадбанку поблизу лінії розмежування у Луганській та Донецькій областях з 4 по 8 січня.

16 грудня 2020

15 грудня 2020


Ще понад 50 незаконно увʼязнених Росією українців отримають по 100 тисяч допомоги

Родини 53-х незаконно ув’язнених Російською Федерацією українських громадян, які наразі знаходяться за ґратами в РФ та утримуються на тимчасово окупованих територіях, отримають матеріальну допомогу по 100 тисяч гривень.

01 грудня 2020

30 листопада 2020


Нафтогаз профінансував встановлення сонячних панелей на 65 об’єктах Донбасу

Нафтогаз України, МінТОТ та керівники Донецької і Луганської областей підписали Меморандум про взаєморозуміння і співробітництво, згідно з яким на об'єктах соціальної інфраструктури буде встановлено системи живлення електроенергії від сонячних батарей. 

26 листопада 2020


На Донбасі інвесторів приваблюватимуть страхуванням від військово-політичних ризиків

З метою створення привабливих умов для бізнесу в Донецькій та Луганській областях необхідно запровадити страхування від військово-політичних ризиків, а також правила міжнародного комерційного арбітражу.

09 листопада 2020


Телеканал «Дом» перейде під управління Мінреінтеграції – Резніков

Цілодобовий розважально-інформаційний телеканал «Дом», що мовить на окуповані території, перейде під управління Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій після того, як будуть завершені усі необхідні процедури.

21 жовтня 2020


Росія «педалює» питання води в Криму, щоб змінити інформаційний фокус - Мінреінтеграції

Російська Федерація педалює питання постачання води в окупований Крим не через турботу про населення півострова, а прагнучи перекласти на Україну свою відповідальність як країни-окупанта.

02 жовтня 2020


Мінреінтеграції направило на погодження проєкт Стратегії економічного розвитку Донбасу

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України направило на погодження центральним органам виконавчої влади та місцевим органам влади Донецької та Луганської областей проєкт концепції майбутньої Стратегії економічного розвитку Донецької та Луганської областей.

23 вересня 2020


Проєкт відновлення Сходу України: узгодили текст угоди з МБРР про надання $100 мільйонів

Представники України та Міжнародного банку реконструкції та розвитку (Світового банку) узгодили текст угоди щодо надання 100 млн доларів до 2025 року на проєкт "Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження" (3В).

21 вересня 2020


В Україні готують проєкт концепції Стратегії економічного розвитку Донбасу

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій до кінця вересня направить на погодження центральним органам виконавчої влади та місцевим органам влади Донецької та Луганської областей проєкт концепції Стратегії економічного розвитку областей з урахуванням пропозицій, наданих під час відвідання цих регіонів.

29 липня 2020


У Резнікова прогнозують наплив мешканців з окупованого Донбасу зі зняттям карантину

У профільних міністерствах та Ощадбанку готуються до того, що після зняття карантину жителі тимчасово окупованих територій почнуть масово їхати на підконтрольну уряду частину України для отримання виплат і соціальних послуг.

17 липня 2020

15 липня 2020


Житло для кримських татар: міністерство розробляє дорожню карту будівництва на Херсонщині

Мінреінтеграції розробляє дорожню карту та опрацьовує документи, що визначатимуть технічні питання будівництва житла в Херсонській області для внутрішньо переміщених осіб із Криму, кошти на яке обіцяє надати Туреччина.

11 червня 2020


Телеканал "Дім" передають Мінреінтеграції

Нині триває процес передачі телеканалу для тимчасово окупованих територій «Дім» від Міністерства культури та інформаційної політики до Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

28 травня 2020


Мінреінтеграції: Заява окупантів про "повну бойову готовність" - гра в інформаційному полі

Заяви з боку так званих ДНР і ЛНР щодо приведення військ у повну бойову готовність є грою в інформаційному полі і створенням тиску на Україну в цілому, зокрема і на керівництво України.

26 травня 2020

15 травня 2020


Україна поінформувала ООН про порушення прав людини на окупованих територіях

Заступник глави Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігор Яременко і глава Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Матільда Богнер обговорили відповідальність РФ через збройну агресію проти України.

27 квітня 2020

20 квітня 2020

16 квітня 2020


Окупанти в Криму хочуть примусово "викупити" в українців майже 10 тисяч земельних ділянок

Російська окупаційна адміністрація у Криму готується до примусового вилучення у громадян 9,75 тисяч земділянок, які межують з Херсонської областю або знаходяться у прибережних районах тимчасово окупованої АРК і міста Севастополя.

15 квітня 2020

11 квітня 2020


У Мінреінтеграції прокоментували заборону на мітинги та пікети в окупованому Криму

«Попередження», які російська окупаційна влада надсилає кримськотатарським активістам з метою недопущення організації у Криму будь-яких публічних заходів під виглядом «боротьби з екстремізмом», є проявом тиску і не пов'язані з протидією епідемії COVID-19.

08 квітня 2020

23 березня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-