Лукашенко

23 липня 2021

21 липня 2021

20 липня 2021


Тихановська просила у Блінкена нових санкцій проти Лукашенка та його «дружків»

Лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська під час зустрічі з держсекретарем США Ентоні Блінкеном, що відбулася у Вашингтоні в понеділок, просила про посилення санкцій проти режиму Лукашенка та допомоги на розвиток демократії у Білорусі.

19 липня 2021


Тихановська у Вашингтоні закликала посилити санкції проти режиму Лукашенка

Лідерка демократичної опозиції Республіки Білорусь Світлана Тихановська закликала владу США, а також партнерів, посилити санкційний тиск на режим Олександра Лукашенка, щоби зупинити насильство та посприяти розвитку демократії в її країні.

16 липня 2021


Лукашенко дозволив вводити режим НС та залучати армію на «масових заворушеннях»

Олександр Лукашенко підписав Закон "Про зміну законів щодо захисту суверенітету та конституційного ладу", яким у разі "масових заворушень" дозволено запроваджувати режим надзвичайного стану і використовувати збройні сили.

15 липня 2021


ЄС готовий застосувати нові санкції проти Лукашенка – Боррель

Європейський Союз рішуче засуджує нову хвилю репресій режиму Лукашенка проти правозахисників та громадських активістів Білорусі, вимагає негайного звільнення всіх політичних в’язнів, та готовий зважити на подальші санкції проти режиму.

14 липня 2021

13 липня 2021

12 липня 2021

08 липня 2021

06 липня 2021


«Репортери без кордонів» внесли Орбана, Путіна і Лукашенка до списку «ворогів преси»

Міжнародна неурядова організація «Репортери без кордонів» оприлюднила новий список національних лідерів, яких вважають «ворогами преси». Уперше до нього потрапив політик з Євросоюзу – прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан.


До нових санкцій проти режиму Лукашенка приєдналися шість європейських країн

До нового пакету санкцій проти режиму Олександра Лукашенка в Білорусі, який передбачає розширення санкційного списку та застосування економічних секторальних санкцій, приєдналися шість європейських країн.

05 липня 2021

03 липня 2021

02 липня 2021

01 липня 2021


Посол ЄС залишив Білорусь

Голова Представництва ЄС в Республіці Білорусь Дірк Шубель залишив Білорусь після того, як Мінськ запропоновав йому «виїхати до Брюсселя для консультацій».

25 червня 2021

24 червня 2021

22 червня 2021


Режим Лукашенка хоче віднести гасло «Жыве Беларусь» і біло-червоний прапор до нацистських

Міністерство внутрішніх справ Республіки Білорусь запропонувало включити національний білоруський біло-червоно-білий прапор і гасло «Жыве Беларусь» до переліку нацистської символіки і атрибутики.

21 червня 2021


В ЄС не виключають п’ятого пакета санкцій проти режиму Лукашенка

Євросоюз застосував четвертий раунд санкцій проти режиму Лукашенка, та не виключає й п’ятого раунду з метою змінити поведінку диктатора; при цьому ЄС готовий надати широку підтримку майбутній демократичній Білорусі для її економічного відродження та розвитку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-