Крим

26 січня 2021

25 січня 2021

23 січня 2021


У Криму вимагають від батьків звіту про знаходження школярів у день мітингу за Навального

В окупованому Криму "влада", побоюючись участі дітей у мітингу на підтримку опозиціонера Олексія Навального, зобов'язала керівництво шкіл вимагати від батьків звіт про місце знаходження їхніх дітей кожні дві години протягом суботи 23 січня.

22 січня 2021


«Ланцюг Соборності» між Києвом та Сімферополем зібрав понад 37 тисяч учасників

Вперше організована в Україні акція «Ланцюг Соборності» з окупованих Кримом, у якій взяли участь понад 37 тис. українців з усього світу, об'єднала не лише захід зі сходом країни, але й Київ із Сімферополем.


Фукуяма виступить на конференції в Гарварді, присвяченій сучасній Україні

Український науковий інститут Гарвардського університету (УНІГУ) проведе 1-5 лютого онлайн-конференцію «Чому Україна - це демократія?», на якій виступить відомий американський філософ, економіст, політичний і громадський діяч Френсіс Фукуяма.

21 січня 2021


«Справа про кримськотатарський батальйон»: свідок обвинувачення відмовився від показів

В окупованому Криму колишній учасник «батальйону Номана Челебіджихана» Айдин Мамутов, який відбуває покарання за межами Криму і допитаний у так званому Кіровському районному суді у«справі Меджита Аблямітова», спростував свідчення, які давав під час досудового слідства.

20 січня 2021


Окупанти в Криму проводять примусові щеплення «вакциною невідомо якої якості» - Кориневич

В окупованому Криму серйозно погіршується ситуація з правами людини - кримчани отримують неймовірно великі терміни позбавлення волі, і "влада" не може захистити людей від епідемії коронавірусу.

19 січня 2021

18 січня 2021

17 січня 2021

16 січня 2021

15 січня 2021


Денісова обговорила з головою місії ООН доступ до незаконно арештованих у Криму

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова та голова Моніторингової Місії ООН з прав людини в Україні Матільда Богнер під час зустрічі обговорили питання доступу до громадян України, які незаконно утримуються на території тимчасово окупованого Криму.

14 січня 2021


Врегулювання конфлікту в Україні має включати деокупацію Криму – голова ОБСЄ

Мирне врегулювання конфлікту в Україні має відбуватися з повною повагою до суверенітету та територіальної цілісності України у межах її міжнародно визнаних кордонів, включаючи АР Крим та місто Севастополь.

13 січня 2021

12 січня 2021

11 січня 2021


Кореспондентів Кримської солідарності не пустили на заключне засідання «білогірської справи»

Кореспондентів громадського руху Кримська солідарність не допустили на заключне судове засідання щодо Білогірської "справи Хізб ут-Тахрір" у Південному окружному військовому суді м. Ростов-на-Дону.


У російському суді з останнім словом виступлять фігуранти «білогірської справи» - Чубаров

У понеділок в Південному окружному військовому суді в Ростові-на-Дону (Росія) відбудеться заключне засідання по білогірської "справі Хізб ут-Тахрір", у ході якої очікується винесення вироків кримським татарам Еневеру Омерову, Різе Омерову і Айдеру Джеппарову.

09 січня 2021

07 січня 2021

05 січня 2021


Обвинувачення проти кримських татар в тероризмі побудовані на брехні - політв'язень Гафаров

Фігурант другої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір», інвалід 2-ї групи Джеміль Гафаров зміг ознайомитися лише з 38 з 57 томів кримінальної «справи», побудованої, за його словами, на брехні і фальсифікації.

04 січня 2021

02 січня 2021

01 січня 2021

31 грудня 2020

30 грудня 2020


«Суд» у Криму закрив справу проти громадського журналіста

Суд в окупованому Криму, попри неодноразові спроби поліції притягнути до адміністративної відповідальності громадського журналіста Вілена Темер'янова, припинив справу проти нього, «в зв'язку з відсутністю в діях складу злочину».


Окупанти в Криму привезли на «суд» Сулейманова в поліетиленовому костюмі

На попереднє «судове» засідання в Південному окружному військовому суді (РФ) у справі фігурантів другої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір» активіста Ескендера Сулейманова, який утримується в карантинній камері, вивели в поліетиленовому костюмі і масці.

28 грудня 2020


КПВВ на межі з окупованими територіями захистять куленепробивними модулями

Кабінет Міністрів затвердив Положення про облаштування контрольно-пропускних пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території в Донецькій та Луганській областях, території АР Крим і міста Севастополя та виїзду з них.

27 грудня 2020


Опади у 2021 році не наповнять водосховища Криму – експерт

Навіть якщо зима та весна 2021 року будуть багатими на опади, наповнити водосховища в анексованому Криму це не дозволить, вважає заступник директора Інституту водних проблем і меліорації Національної академії аграрних наук Михайло Яцюк.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-