Кравчук

17 грудня 2020


Кравчук не розуміє, чому його кличуть до комітету Ради

Голова делегації України для участі у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук не розуміє підстав для виклику його на заслуховування до парламентського комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

16 грудня 2020


ТКГ провела чергове засідання - Кравчук розповів про результати

Консолідована позиція лідерів держав нормандського формату, які ухвалили під час своїх зустрічей низку документів щодо врегулювання російсько-українського збройного конфлікту, є головним дороговказом для подальшої роботи у межах ТКГ.

14 грудня 2020


Кравчука кличуть на комітет Ради – аби роз’яснив свій «план дій»

Члени Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування викликали на зустріч голову української делегації в Тристоронній контактній групі Леоніда Кравчука, щоб почути роз'яснення його "Плану спільних кроків" на Донбасі.

06 грудня 2020

03 грудня 2020

25 листопада 2020

20 листопада 2020

13 листопада 2020


Часу на підготовку виборів в ОРДЛО вистачить, якщо Рада у січні ухвалить закон - Кравчук

Глава української делегації у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук вважає, що у разі ухвалення в січні окремого закону про вибори в ОРДЛО часу для їх підготовки і проведення 31 березня буде достатньо.


На відеозустрічі «нормандських» радників стане відомо, чи буде саміт цьогоріч - Кравчук

Можливість проведення до кінця року в Берліні саміту лідерів України, Франції, ФРН та Росії буде остаточно з’ясована на запланованій на 13 листопада відеоконференції радників лідерів країн «нормандської четвірки».

11 листопада 2020


Делегація України в ТКГ пояснила слова Кравчука про відповідальність військових ЗСУ

Деякі недобросовісні ЗМІ та окремі лідери суспільної думки розповсюджують неправдиві відомості про висловлювання глави української делегації в Тристоронній контактній групі Леоніда Кравчука.

10 листопада 2020


«План Кравчука» взяли за основу на переговорах – українська делегація в ТКГ

Політична підгрупа ТКГ на засіданні 10 листопада, яке проходило у режимі відеоконференції, розпочала обговорення запропонованого главою делегації України Леонідом Кравчуком "Плану спільних кроків".


ТКГ обговорює обмін та «план Кравчука»

Політична та гуманітарна підгрупи Тристоронньої контактної групи із врегулювання конфлікту на Донбасі у режимі відеокоференції обговорюють забезпечення пересування через КПВВ, обмін утримуваними особами та український "План спільних кроків".

05 листопада 2020


«План Кравчука» щодо виборів у ОРДЛО не відповідає законам України та Мінським угодам - «ЄС»

Ініціатива голови української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука щодо проведення місцевих виборів в ОРДЛО 31 березня 2021 року не відповідає українському законодавству, Копенгагенським критеріям та Мінським угодам.


Кравчука хочуть покликати на комітет Ради через заяви про вибори в ОРДЛО

Комітет ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування хоче запросити голову української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука на засідання через його заяви про вибори в ОРДЛО 31 березня 2021 року.


Мир на Донбасі та вибори в березні: Кравчук розповів, який план Україна запропонує ТКГ

Україна підготувала «План спільних кроків» для Тристоронньої контактної групи, який містить пропозицію про повне припинення конфлікту і демілітаризацію ОРДЛО, аби створити умови для проведення там місцевих виборів 31 березня 2021 року.

04 листопада 2020

03 листопада 2020


Заяву депутатів за відставку суддів планують передати до КСУ вже завтра

Народні депутати планують 4 листопада передати до Конституційного Суду заяву із закликом про складання повноважень 11 суддів КС, які підтримали рішення щодо визнання неконституційною кримінальної відповідальності за недостовірне декларування.

02 листопада 2020


Кравчук переконаний, що у Зеленського є план «Б» щодо Донбасу

Голова делегації України в Тристоронній контактній групі, перший президент України Леонід Кравчук упевнений, що у чинного глави держави Володимира Зеленського є план «Б» щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

28 жовтня 2020


Кравчук у ТКГ закликав Росію та окупантів розблокувати процес звільнення утримуваних осіб

Очільник української делегації ТКГ Леонід Кравчук закликав Росію та окупаційну владу з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей розблокувати процес взаємного звільнення утримуваних осіб.


Україна ініціювала розробку «Плану дій» для відновлення роботи ТКГ - Арестович

Глава української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук запропонував координаторам процесу представити до 4 листопада свій варіант "Плану дій" щодо інтенсифікації процесу мирного врегулювання.

21 жовтня 2020

16 жовтня 2020

13 жовтня 2020

08 жовтня 2020

05 жовтня 2020

30 вересня 2020

21 вересня 2020

20 вересня 2020

17 вересня 2020


Кравчук вимагає від ОРДЛО негайно допустити Червоний Хрест до полонених

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук закликав негайно забезпечити можливість представникам Червоного Хреста відвідати українських в'язнів, які незаконно утримуються на окупованих територіях Донбасу.


Кравчук розповів, як змусив Гризлова визнати, що територія ОРДЛО - українська

Голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук та очільник російської делегації Борис Гризлов на засіданні мали дискусію через визначення статусу території ОРДЛО.

15 вересня 2020


Якщо Фокін не прийде, комітет ВР звернеться до Кравчука

Зустріч заступника голови української делегації у Тристоронній контактній групі Вітольда Фокіна з членами Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування може відбутися 25-26 вересня.

14 вересня 2020

12 вересня 2020

11 вересня 2020

10 вересня 2020


Депутати Львівської облради вимагають виключити Кравчука і Фокіна з ТСК

Депутати Львівської обласної ради звернулися до Президента України Володимира Зеленського з кількома вимогами, одна з яких - виключити з Тристоронньої контактної групи Леоніда Кравчука та Вітольда Фокіна.


Кравчук пояснив, хто братиме участь у спільному інспектуванні біля Шумів

Голова української делегації у ТКГ Леонід Кравчук вважає, що для досягнення миру великих компромісів не буває і пояснив, хто ж входитиме в групу спільного інспектування позицій українських військових біля Шумів.

06 вересня 2020

04 вересня 2020


Якщо Росія втрутиться у ситуацію у Білорусі, Україна має зайняти жорсткішу позицію - Кравчук

Перший Президент Леонід Кравчук вважає, що реакція української влади на події у Білорусі є адекватною, проте у разі втручання у ситуації Росії, Київ повинен буде зайняти суворішу позицію.

02 вересня 2020

28 серпня 2020


Рада на новій сесії планує взятися за вирішення проблем у книговидавництві

Верховна Рада під час четвертої сесії планує напрацювати спільно з Міністерством культури та інформаційної політики законодавчі ініціативи щодо вирішення стратегічних проблем у галузі книговидавництва та дистриб'юції.

25 серпня 2020


Комітет ВР розгляне звернення Кравчука щодо виборів на Донбасі

Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування планує 26 серпня розглянути звернення керівника української делегації у ТКГ Леоніда Кравчука щодо виборів на Донбасі.

24 серпня 2020

23 серпня 2020


Звернення Кравчука щодо постанови про місцеві вибори надійшло до Ради - Разумков

Звернення Леоніда Кравчука з пропозицією розглянути відповідність постанови про проведення місцевих виборів закону України про місцеве самоврядування та Мінським угодам надійшло до Верховної Ради і передано профільному комітетові.

22 серпня 2020


Кравчук дав Зеленському дві поради

Перший Президент України Леонід Кравчук дає дві поради чинному Президенту Володимиру Зеленському: мати терпіння, щоб об'єднати суспільство, і виконувати обіцянки.

20 серпня 2020


Росія в ТКГ вимагала, щоб Рада змінила постанову про місцеві вибори — Кравчук

На засіданні Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з урегулювання ситуації на Донбасі 19 серпня представники Російської Федерації вимагали, щоб Верховна Рада внесла зміни до постанови про призначення місцевих виборів 2020 року.


Климпуш-Цинцадзе вимагає оприлюднити деталі зустрічі ТКГ за участю Кравчука

Народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Іванна Климпуш-Цинцадзе звертається до Президента з вимогою оприлюднити деталі перемовин у Тристоронній контактній групі щодо запланованої на 28 серпня зустрічі "нормандської четвірки" на рівні зовнішньополітичних радників.

19 серпня 2020


“Пройшов між краплинами”: учасник ТКГ розповів, як Кравчук не дав росіянам зірвати “Норманді”

Завдяки дипломатичним якостям керівника української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу Леоніда Кравчука росіянам тепер буде складно зірвати зустріч нормандської четвірки на рівні зовнішньополітичних радників.

17 серпня 2020


ТКГ на наступному засіданні оцінить готовність до "нормандського" саміту - Кравчук

Тристороння контактна група з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі проаналізує виконання рішень паризького саміту 9 грудня 2019 року, після чого можна буде прогнозувати дату берлінської зустрічі лідерів України, Німеччини. Франції і Росії.


У парламенті "навіть близько" немає голосів за особливий статус ОРДЛО - Кравчук

Внесення змін до Конституції України про надання окремим регіонам Донбасу особливого порядку місцевого самоврядування неможливе, бо в парламенті України «навіть близько» немає на це голосів.


Кравчук сказав, коли Україна буде готова перейти до політичних пунктів Мінська

Українська делегація у ТКГ зможе перейти до обговорення політичного блоку питань тільки після встановлення всеосяжного і безстрокового перемир’я на всій лінії розмежування у зоні збройного конфлікту на Донбасі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-