Корчак

26 травня 2020

10 грудня 2019

26 листопада 2019

13 листопада 2019

18 липня 2019


У НАЗК розгорівся скандал після наради з Президентом

Троє з п'яти членів Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) обурені неучастю свого керівника Олександра Мангула у засіданні Національної ради з питань антикорупційної політики при Президентові України.

08 грудня 2017


Більшість виділених НАЗК грошей підуть на фінансування партій - Корчак

З передбачених у держбюджеті 2018 року на фінансування Національного агентства з питань запобігання корупції понад 683 млн гривень 75 відсотків становлять кошти на фінасування статутної діяльності політичних партій.

22 листопада 2017

14 листопада 2017


Скандал із НАЗК: агентство відкидає звинувачення екс-працівниці й готує позов

У Національному агентстві з питань запобігання корупції заявляють про недостовірність інформації, оприлюдненої екс-керівником департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя Ганною Соломатіною на брифінгу у вівторок.


Transparency вимагає відсторонити Корчак на час розслідування

Transparency International Україна закликає уряд відсторонити голову Національного агентства з питань запобігання корупції Наталію Корчак від виконання обов’язків на час розслідування щодо зловживання нею службовим становищем.

11 листопада 2017

10 листопада 2017


У НАБУ допитали голову НАЗК Корчак - ЗМІ

Національне антикорупційне бюро України допитало голову Національного агентства з питань запобігання корупції Наталю Корчак по справі щодо купівлі паркомісць та їх використання для незадекларованих автомобілів.

09 листопада 2017

10 жовтня 2017

09 жовтня 2017


Корчак хоче електронної звітності для партій

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак підтримує перехід на електронну форму звітності партій про доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру.


Партійні гроші: глава НАЗК чекає на зміну закону ще цього року

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак сподівається на розробку і внесення змін в законодавство щодо фінансування політичних партій вже цього року за участю партій, Верховної Ради, Міністерства фінансів і Рахункової палати.

08 вересня 2017


Корчак представила нову Антикорупційну стратегію

Голова Нацагентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак на засіданні міжвідомчої робочої групи за участі міжнародних партнерів представила концепцію нової Антикорупційної стратегії на 2018-2020 роки.

04 вересня 2017

18 серпня 2017


Засідання НАЗК знову не відбулося

Національне агенство з питань запобігання корупції не змогло провести позачергове засідання 18 серпня, оскільки на ньому були присутні лише двоє членів НАЗК з трьох необхідних, - Наталія Корчак і Олександр Скопич.  

17 серпня 2017

15 серпня 2017


НАЗК не дають код Реєстру для автоматичної перевірки е-декларацій - Корчак

Для визначення, чи сумісний розроблений ПР ООН модуль автоматичної перевірки е-декларацій Реєстру з НАЗК, потрібен програмний код, однак адміністратор Реєстру ДП «Українські спеціальні системи» зволікає з його наданням.


НАЗК невдовзі оприлюднить результати перевірки декларації Президента – Корчак

Результати перевірки декларації Президента України Петра Порошенка невдовзі будуть відомі і винесені на розгляд Національного агентства з питань запобігання корупції, наразі проект відповідного рішення очікують від уповноваженої особи.

01 серпня 2017

24 липня 2017

19 липня 2017


Суд конфіскував у Аграрної партії 208 тисяч благодійного внеску

Шевченківський райсуд Києва конфіскував у державний бюджет 208 тис. грн внесків на рахунок Аграрної партії України, які надійшли від товариства з обмеженою відповідальністю, що належить іноземним громадянам.

18 липня 2017


Корчак пояснила, чому досі не запустили автоматизовану перевірку е-декларацій

Нацагентство з питань запобігання корупції нині має доступ до 11 реєстрів, а підключення до інших баз даних, необхідних для запуску автоматизованої перевірки е-декларацій, потребує "неабияких зусиль".

29 червня 2017


Корчак і Скопич відмовилися передавати САП папери на двох суддів та мера - Радецький

Голова НАЗК Наталія Корчак і член НАЗК Олександр Скопич не підтримали проекти рішень про затвердження результатів перевірки е-декларацій суддів Вищого адмінсуду та міськсуду Луганської області, а також одного міського голови.

27 червня 2017

15 червня 2017


Корчак: Я не повинна подобатися всім, я - чиновник

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак вважає, що подання заяви про відставку з посади керівника агентства було б проявом слабкості з її боку, і наголошує на своїх зобов'язаннях перед структурою, яку очолює.

14 червня 2017


Корчак сказала, хто гальмує затвердження результатів перевірки декларацій

Голова НАЗК Наталія Корчак заявляє, що агенція не затверджує результатів повної перевірки е-декларацій топ-посадовців через те, що відповідальний за її проведення заступник голови Нацагентства відмовляється належним чином оформлювати її результати.

01 червня 2017


Корчак пояснила затримку з результатами перевірки декларацій топ-посадовців

НАЗК не може затвердити результати повної перевірки е-декларацій членів уряду та Прем'єр-міністра, бо відповідальний за її проведення заступник голови НАЗК Руслан Радецький не надав належним чином оформлених документів про її результати. 

31 травня 2017

30 травня 2017

29 травня 2017


Корчак каже, що НАЗК "наполегливо" просять не перевіряти 56 декларацій

Голова НАЗК  Наталія Корчак заявляє, що проекти рішень щодо результатів повної перевірки е-декларацій топ-посадовців, які мають бути затверджені на позачерговому засіданні Нацагентства 30 травня, наразі відсутні.

12 травня 2017


Е-декларації: Корчак каже, що її блокування Радецький угледів "третім оком"

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак спростовує звинувачення свого заступника Руслана Радецького у блокуванні перевірки електронних декларацій чиновників.

11 травня 2017

26 квітня 2017


Корчак каже, що не ігнорує Кабмін: прийти з доповіддю мав її заступник

Керівник Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак заявила, що представити національну доповідь на засіданні Кабінету Міністрів було доручено члену НАЗК Руслану Рябошапці.


Гройсман про Корчак: Думаю, що керівник НАПК не в адекваті

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак удруге не з'явилася на засідання КМУ для того, щоб представити проект Національної доповіді щодо реалізації засад антикорупційної політики у 2016 році.

21 квітня 2017

14 квітня 2017

07 квітня 2017

05 квітня 2017


Закон про НАЗК перепишуть так, щоб не було великих премій - Петренко

У змінах до закону про діяльність Національного агентства з питань запобігання корупції буде прописана норма щодо максимального рівня премій для керівництва відомства, згідно якої вона має становити не більше, ніж 50% від окладу.


Корчак поскаржилась Раді, що не може добитися відповіді, чому "ліг" Е-реєстр

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак поскаржилась у Верховній Раді на Державне підприємство "Українські спеціальні системи" і повідомила, що Агентство готує судовий позов.


Голову НАЗК чекають сьогодні у Раді

Керівник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак повідомив, що сьогодні голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак прийде на засідання парламенту, щоб відповісти на запитання народних депутатів.


Корчак хоче провести міжнародний аудит НАЗК

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак звернулася до Верховної Ради України з проханням організувати проведення незалежної зовнішньої оцінки (міжнародного аудиту) ефективності функціонування НАЗК та роботи реєстру е-декларацій.

04 квітня 2017


Рада викликала "на килим" Вовка і Корчак

Народні депутати у вівторок ухвалили рішення щодо необхідності присутності на пленарному засіданні голів НКРЕКП Петра Вовка, Антимонопольного комітету Юрія Терентьєва та НАЗК Наталії Корчак.

03 квітня 2017

31 березня 2017


Корчак заявила, що не піде у відставку

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак стверджує, що проти НАЗК ведеться спланована кампанія з дискредитації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-