Конгрес США

19 липня 2019

У Конгрес США внесли проєкт санкцій проти РФ за захоплення українських моряків

Депутати Конгресу США від демократичної та республіканської партій, члени Конгресового Українського кокусу, внесли на розгляд Палати представників проєкт закону, який передбачає санкції проти Росії за захоплення українських моряків та суден.

17 липня 2019

Конгрес засудив Трампа за расистські висловлювання

Палата представників проголосувала за резолюцію про офіційне засудження расистських висловлювань президента США Дональда Трампа, які він опублікував у Twitter і адресував чотирьом жінкам конгресменам, що походять з іммігрантських сімей.

13 липня 2019

Мінфін США повідомив Конгрес про дострокове закінчення грошових запасів

Міністр фінансів США Стівен Мнучин звернувся з офіційним листом до спікера Палати представників США, у якому попередив, що американський уряд ризикує вичерпати готівку раніше ніж очікувалося і просить дозволити нові запозичення.

Мюллер погодився на розширені слухання одразу у двох комітетах Конгресу США

Керівники двох комітетів нижньої палати Конгресу США й колишній спецпрокурор Роберт Мюллер дійшли остаточної згоди щодо проведення слухань по "російському" розслідуванню у розширеному форматі 24 липня.

12 липня 2019

Слухання Мюллера в Конгресі США можуть пройти в "розширеному" форматі

Юридичний комітет Палати представників США обговорює питання перенесення на тиждень публічних слухань спецпрокурора Роберта Мюллера щодо російської справи, щоби мати більше часу для запитань-відповідей у справі.

10 липня 2019

У Конгресі США ініціюють виступ Зеленського в Капітолії

Співголови Конгресового українського кокусу звернулися до спікера Палати представників США Ненсі Пелосі з ініціативою запросити Президента України Володимира Зеленського виступити на спільному засіданні американського Конгресу.

08 липня 2019

Конгрес отримав доступ до податкових декларацій Трампа

Губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо підписав поправки до закону, які дозволяють профільним комітетам Конгресу США отримати податкові декларації президента США Дональда Трампа, які він наполегливо намагається тримати в таємниці.

03 липня 2019

У Конгресі США з'явилася резолюція із засудженням рішення ПАРЄ щодо Росії

Члени Конгресу США, співголови Конгресового українського кокусу, ініціювали внесення законодавчої ініціативи, яка засуджує недавнє рішення ПАРЄ про повернення російського агресора, незважаючи на невиконання ним жодної умови.

28 червня 2019

21 червня 2019

У Конгресі США обурились, що Трамп не попередив їх про удар по Ірану

Політичний опонент президента США Дональда Трампа, спікер Палати представників Ненсі Пелосі нагадала главі Білого дому, що він, за законом, має інформувати Конгрес перед будь-якими військовими діями проти іноземних держав.

Палата представників США затвердила законопроекти із $700 млн для України

Нижня палата американського Конгресу затвердила проекти законів щодо виділення бюджету американським урядовим структурам, які передбачають загалом до $700 млн допомоги для України в наступному фінансовому році.

20 червня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-