Комітет

19 листопада 2020


Комітет Ради підтримав створення ТСК з розслідування пожеж на Луганщині

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради підтримав створення Тимчасової слідчої комісії з розслідування масштабних пожеж на Луганщині, яке ініціювали народні депутати від "Слуги народу" Максим Ткаченко та Руслан Горбенко.


Міноборони поглибить співпрацю з профільним комітетом Ради - Таран

Міністерство оборони розширить практику конструктивної і змістовної взаємодії з профільним комітетом Верховної Ради, що дозволить покращити оборонне планування та визначення пріоритетів реалізації державного оборонного замовлення.

18 листопада 2020


Депутати хочуть відкликати Гетманцева з посади голови комітету ВР - проєкт постанови

У Верховній Раді зареєстрований проєкт постанови №4393 "Про відкликання з посади голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Гетманцева Данила Олександровича у зв'язку з незадовільною роботою на посаді".

17 листопада 2020

13 листопада 2020

12 листопада 2020


Карантин вихідного дня: МКІП і комітет Ради готують пропозиції для підтримки культури

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики разом із профільним міністерством готують пропозиції до уряду щодо підтримки культурної сфери в період карантину вихідного дня.

06 листопада 2020

02 листопада 2020

28 жовтня 2020


Комітет ВР розглядає три варіанти законопроєкту про медичний канабіс – депутатка

На ознайомленні у Комітеті Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування перебуває три законопроєкти про легалізацію канабісу в медичних цілях, єдиний текст документу парламентарі ще не напрацювали.

27 жовтня 2020


У комітеті ВР назвали «маніпулятивними» заяви про передачу на дороги грошей онкопрограми МОЗ

Заступник голови Комітету Верховної Ради з питань бюджету Олександр Трухін (фракція "Слуга народу") заявив, що інформація про направлення на ремонт доріг 61,5 млн гривень, нібито передбачених для програми Міністерства охорони здоров’я щодо боротьби з онкозахворюваннями, "викладена маніпулятивно".

21 жовтня 2020


Зеленський запланував військовий парад на 30-у річницю Незалежності

Президент Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 30-ї річниці Незалежності України й доручив уряду утворити організаційний комітет та скласти план заходів, який має передбачати проведення військового параду у центрі Києва.

16 жовтня 2020

26 вересня 2020

16 вересня 2020

15 вересня 2020


Правоохоронний комітет визначив представників до конкурсної комісії з відбору в САП

Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності визначив представників до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.


Разумков доручив комітету з питань держвлади провести позачергове засідання

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков доручив Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провести позачергове засідання під час планової перерви в роботі парламенту.

14 вересня 2020

12 вересня 2020


Фокін відмовився від зустрічі з комітетом Ради - депутат

Заступник голови української делегації у Тристоронній контактній групі Вітольд Фокін відмовився від зустрічі з комітетом Верховної Ради з питань організації державної влади і місцевого самоврядування, яка мала відбутися 15 вересня.

09 липня 2020


Справа про “зниклий” мільярд Нацбанку: комітет Ради заслухав САП і НАБУ

Комітет з питань антикорупційної політики на засіданні 8 липня заслухав інформацію щодо закриття Офісом генпрокурора кримінального провадження за фактом розкрадання коштів ПрАТ "ВіЕйБі Банк" стабілізаційного кредиту, отриманого від НБУ.

07 липня 2020


На неетичну поведінку депутата Мотиволовця поскаржилися в Регламентний комітет

Заступник Голови ВР Олена Кондратюк звернулася до Регламентного комітету з вимогою розглянути неетичну поведінку депутата Андрія Мотовиловця (фракція "Слуги народу") через застосування ним сили щодо представниці фракції партії “Євросолідарність” Марії Іонової.

02 липня 2020


Комітет Ради підтримав відставку Смолія

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики підтримав проєкт постанови про звільнення Якова Смолія з посади Голови Національного банку.


Комітет Ради планує сьогодні розглянути подання про відставку Смолія

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики планує розглянути проєкт постанови про звільнення Якова Смолія з посади голови Національного банку України вже сьогодні, 2 липня, о 15:00.


Профільний комітет Ради визначився з кандидатами в комісію з відбору директора ДБР

Комітет ВР з питань правоохоронної діяльності визначив кандидатури, які рекомендуватиме для затвердження представниками ВР у комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Держбюро розслідувань.

01 липня 2020


Страхування медиків через COVID-19: комітет ВР погодив виділення грошей

Комітет Верховної Ради з питань бюджету погодив виділення коштів державного бюджету із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 та її наслідками для проведення страхових виплат у разі захворювання або смерті медичних працівників.

30 червня 2020


Разумков не отримував звернень щодо відкликання Третьякової з посади голови комітету ВР

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков не отримував від представників депутатських фракцій і груп жодних звернень щодо відкликання народного депутата від фракції “Слуга народу” Галини Третьякової з посади голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

19 червня 2020

18 червня 2020

17 червня 2020


Комітет ВР доопрацював законопроєкти про оборонні закупівлі та розвідку

Парламентський Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки під час засідання розглянув правки до законопроєктів про оборонні закупівлі, про розвідку та планує найближчим часом ухвалити їх на сесії Верховної Ради.


Комітет ВР підтримав складення мандатів Вакарчуком і Бєльковою

Комітет ВР з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР розглянув питання про заяви депутатів Святослава Вакарчука (“Голос”) і Ольги Бєлькової (“Батьківщина”) про складення депутатських повноважень і пропонуватиме підтримати відповідні проєкти постанов.


Профільний комітет ВР готує законопроєкт про врегулювання дистанційної торгівлі ліками

Підкомітет з питань фармації та фармацевтичної діяльності Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування закінчує роботу над законопроєктом «Про лікарські засоби», який має врегулювати дистанційну торгівлю ліками.

16 червня 2020


Комітет рекомендує Раді ухвалити зміни до закону про Вищий антикорупційний суд

Комітет ВР з питань антикорупційної політики рекомендує Раді ухвалити в другому читанні законопроєкт №3348 "Про внесення змін до Закону України "Про Вищий антикорупційний суд" щодо забезпечення суду приміщенням та інших питань роботи суду".

03 червня 2020


Комітет Ради рекомендував законопроєкт про гральний бізнес до другого читання

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики схвалив законопроєкт "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор" (№2285-д) та рекомендував його до розгляду в другому читанні.


Комітет ВР пропонує провести слухання щодо захисту прав людини — Денісова

Комітет ВР з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин рекомендує провести парламентські слухання щодо захисту прав людини в Україні.

01 червня 2020


До законопроєкту про гральний бізнес надійшло близько 3,5 тисячі поправок - Железняк

До законопроєкту №2285-д "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор" надійшло майже 3,5 тисячі поправок, профільний комітет розпочне їх розгляд 3 червня.

29 травня 2020

28 травня 2020


Законопроєкт щодо соцзахисту населення на карантині пройшов комітет Ради

Комітет ВР рекомендує прийняти за основу законопроєкт №3486 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту населення в період карантину, пов’язаного з запобіганням виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)».

25 травня 2020


Зґвалтування у Кагарлику: керівника Нацполіції хочуть заслухати на комітеті Ради

Члени Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності вимагатимуть на комітеті пояснень від керівника Національної поліції щодо інциденту в Кагарлицькому відділі поліції, де двоє поліцейських затримані за підозрою у зґвалтуванні.


Комітет Ради чекає від уряду список держоб’єктів, які не підлягають приватизації

Комітет Верховної Ради з питань економічного розвитку звернеться до Кабінету міністрів України з вимогою протягом десяти календарних днів внести на розгляд парламенту перелік об’єктів державної власності, що не підлягають приватизації.

22 травня 2020


Комітет рекомендує Раді ухвалити законопроєкт щодо перешкоджання діяльності депутатів

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді ухвалити в другому читанні і в цілому законопроєкт №3354 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за невиконання законних вимог та перешкоджання діяльності народного депутата України, Рахункової палати, депутата місцевої ради".


Комітет ВР закликає призначити заступника міністра охорони здоров’я з питань євроінтеграції

Комітет Верховної Ради з питань інтеграції України з Європейським Союзом звертатиметься до Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо призначення заступника міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції.

21 травня 2020


Комітет рекомендував Раді ухвалити закон про зміни щодо соцстрахування

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому законопроєкт №2275 щодо стабілізації функціонування системи загальнообов'язкового державного соціального страхування.

20 травня 2020


Комітет рекомендував Раді ухвалити за основу законопроєкт щодо захисту місцевих бюджетів

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроєкт №3118 «Про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо забезпечення додержання державних гарантій місцевого самоврядування та захисту його економічних основ».

18 травня 2020


Комітет Ради квапить уряд із рішенням щодо держпідтримки креативних індустрій

Голова Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко (фракція «Слуга народу») закликає Кабінет міністрів пришвидшити ухвалення рішень щодо надання державної підтримки сфері культури та креативних індустрій.

14 травня 2020

16 квітня 2020


Раді пропонують ухвалити закон про доступ до "цифрової" інфраструктури

Комітет цифрової трансформації рекомендує Верховній Раді за результатами розгляду у повторному другому читанні ухвалити в цілому законопроєкт №2042 «Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу до інфраструктури об'єктів будівництва, транспорту, електроенергетики».

11 квітня 2020

09 квітня 2020


Комітет рекомендує Раді збільшити штрафи за спалювання сухої трави

Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності рекомендує парламенту ухвалити за основу законопроєкт №2339 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля".

01 квітня 2020

11 березня 2020


У Комітеті ВР обговорили гарантування енергонезалежності України на рівні права ЄС

Комітет ВР з питань інтеграції України до Євросоюзу, Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції та Представництва ЄС в Україні домовилися розробити порядок оцінки законопроєктів у сфері енергетики на відповідність Угоді про асоціацію України з ЄС.

19 лютого 2020


Комітет Ради пропустив законопроєкт про столицю на друге читання

Комітет Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує парламенту ухвалити в другому читанні та в цілому законопроєкт "Про місто Київ - столицю України" (№2143-3).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-