
Нафтогаз запустив перше родовище на Юзівській площі
Група Нафтогаз запустила в дослідно-промислову розробку перше родовище газу щільних порід у межах Юзівської площі (родовище Святогірське).
14 січня 2021
Група Нафтогаз запустила в дослідно-промислову розробку перше родовище газу щільних порід у межах Юзівської площі (родовище Святогірське).
18 грудня 2020
«НафтогазУкраїни» та «Надра України» підписали договір купівлі-продажу «Надра Юзівська», що фактично розблоковує реалізацію угоди про розподіл вуглеводнів на Юзівській площі.
27 листопада 2020
Нафтогаз України планує, що дві теплоелектроцентралі, які компанія отримала у своє управління, за рік стануть прибутковими.
05 листопада 2020
Газзбутові компанії хочуть отримати доступ до газу АТ "Укргазвидобування", щоб мати доступ до ресурсу, за який вони можуть не платити.
08 жовтня 2020
Проти керівників НАК "Нафтогаз України" порушили кримінальну справу за обвинуваченням у державній зраді.
06 жовтня 2020
Замовлення російським "Газпромом" більших потужностей для транспортування газу українською ГТС може стати вагомим аргументом проти добудови "Північного потоку - 2".
02 жовтня 2020
Постачальник газу на Донеччині у жовтні з якоїсь причини не зможе постачати газ для своїх клієнтів, у зв'язку з цим більша частина споживачів цієї області потраплять до постачальника «останньої надії», яким є ГК «Нафтогаз України».
Керівник НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв повідомив, що тест на COVID-19, який він здав учора після відрядження, дав позитивний результат.
Заповненість сховищ газу наприкінці жовтня може досягти 100%, що створить величезну пропозицію блакитного палива на ринку в опалювальний сезон.
01 жовтня 2020
Україна має значний потенціал у розвитку відновлювальних джерел енергії, завдяки яким, зокрема, водневим технологіям, вже до 2030 року газ і нафта можуть втратити актуальність.
Україна має значний потенціал у розвитку відновлювальних джерел енергії, завдяки яким, зокрема, водневим технологіям, вже до 2030 року газ і нафта можуть втратити актуальність.
30 вересня 2020
Україна має значний потенціал у розвитку відновлювальних джерел енергії, завдяки яким, зокрема, водневим технологіям, вже до 2030 року газ і нафта можуть втратити актуальність.
Україна має значний потенціал у розвитку відновлювальних джерел енергії, завдяки яким, зокрема, водневим технологіям, вже до 2030 року газ і нафта можуть втратити актуальність.
«Нафтогаз» наступної зими не прогнозує жодних кризових явищ на ринку газу як для внутрішніх споживачів, так і для зовнішніх партнерів, і розраховує, що така ситуація зможе знизити ціну на газ для кінцевих споживачів.
25 вересня 2020
Швидке реагування на кіберзагрози та створення засобів упередження є критично важливим для кожної компанії.
23 вересня 2020
Фінансовий стан Нафтогазу значно покращиться, якщо ситуацію з боргами облгазів, газзбутів та теплокомуненерго врегулюють без передвиборчого популізму і на користь державної компанії. Наразі борг цих підприємств становить близько 100 млрд грн.
16 вересня 2020
Голова правління НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв вважає, що від російського "Газпрому" Україна отримає близько 2 мільярдів доларів за використання нашої газотранспортної системи.
08 вересня 2020
Група Нафтогаз представила Прем’єр-міністру України Денису Шмигалю стратегічні напрями і проєкти видобутку природного газу, наголосивши при цьому, що галузь потребує ухвалення низки рішень на державному рівні.
13 липня 2020
НАК "Нафтогаз України" оприлюднив звіт про свою діяльність за 2019 рік.
01 липня 2020
В Україні з 1 липня значно спрощується процедура зміни постачальника газу для населення.
18 червня 2020
Уряд планує наступного тижня ухвалити рішення про конкурс на постачальника "останньої надії" (ПОН) на ринку газу.
Період низького споживання і низьких цін є ідеальним часом для відкриття ринку газу для населення.
12 червня 2020
Конкурс на постачальника "останньої надії" (ПОН) для ринку газу можна провести за 2 тижні.
Підвищення тарифів на газ дало менший ефект на фінансові результати НАК "Нафтогаз України", ніж проведення реформ у питаннях імпорту газу і транзиту територією України.
06 травня 2020
Керівник компанії НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв за квітень 2020 року отримав 47 тис. грн заробітної плати.
27 квітня 2020
Газ у травні знову знизиться у ціні, якщо триватиме тенденція щодо зниження попиту та сталої пропозиції.
НАК "Нафтогаз України" припинив імпорт газу, оскільки вважає це недоцільним.
22 квітня 2020
Ціна газу для населення у квітні 2020 року знизилася до 2,9 грн за кубометр без ПДВ, націнки газзбутів, а також транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами.
10 квітня 2020
Нафтогаз України увійшов у кризову ситуацію, яку спричинила пандемія COVID-19, маючи стабільний фінансовий стан та запаси газу у сховищах.
07 квітня 2020
Рішення про продовження контракту голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва ухвалювалося виходячи з позиції наглядової ради компанії та оцінки діяльності компанії урядом.
01 квітня 2020
Андрій Фаворов іде з посади директора з інтегрованого газового бізнесу НАК «Нафтогаз України», а також тимчасово виконуючого повноваження генерального директора АТ «Укргазвидобування».
31 березня 2020
Окружний адміністративний суд міста Києва просять заборонити Наглядовій раді вчиняти будь-які дії щодо укладання контракту з головою правління НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболєвим.
27 березня 2020
Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв погодився продовжити контракт на чотири роки, оскільки хоче реалізувати низку завдань.
НАК "Нафтогаз України" запропонувала уряду український індикатор цін на газ, що дозволило знизити його ціну для населення.
26 березня 2020
Російська компанія Газпром через економічну кризу в Європі істотно знизила обсяги транзиту газу територією України.
21 березня 2020
Уряд продовжив контракт голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва на 4 роки.
04 березня 2020
Україна веде переговори зі США та іншими партнерами, спрямовані на те, аби остаточно завадити Росії відновити прокладання трубопроводу Nord Stream 2.
25 лютого 2020
Баланс відносин між НАК "Нафтогаз України" та російським ПАТ "Газпром" наразі склався на користь України.
17 лютого 2020
Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв провів консультації з інвестбанками та потенційними інвесторами щодо перспектив виходу Нафтогазу на первинне публічне розміщення акцій (IPO) і отримав позитивний відгук.
11 лютого 2020
Ринок газу для населення може запрацювати, якщо виконати дві умови: дозволити громадянам змінювати постачальника незалежно від наявності боргів і заборонити облгазам відключати споживача протягом року після переходу.
10 лютого 2020
Середньозважена річна ціна на газ може становити $150 за 1 тис. кубометрів.
Після анбандлінгу НАК "Нафтогаз України" може бути приватизований.
НАК "Нафтогаз України" обговорює з урядом його очікування і роль Нафтогазу після анбандлінгу і скасування ПСО. Одним із завдань, яке може виконувати компанія, є зменшення потреби України в імпорті газу і досягнення енергонезалежності.
Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв вважає, що якби Туреччина дозволила проходження через Босфор, то LNG-термінал (термінал з отримання та регазифікації зрідженого газу) виправдав би себе з точки зору безпеки, але не економіки.
24 січня 2020
Після підписання транзитного контракту між Україною та РФ європейські споживачі відчули зниження ціни на газ, найближчим часом це зможуть відчути і в Україні.
23 січня 2020
Європейські споживачі можуть отримати переваги, використовуючи українську газотранспортну систему (ГТС) та підземні сховища газу.
Чинний контракт голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва закінчується у березні, і продовження його залежить від наглядової ради.
22 січня 2020
Наглядова рада НАК "Нафтогаз України" 20 січня оновила склад правління компанії.
20 січня 2020
Остаточне рішення про початок закупівель російського газу напряму у Газпрому ухвалюватиме уряд України, при цьому РФ має запропонувати конкурентну ціну.
01 січня 2020
Оператор газотранспортної системи України відокремився від Групи Нафтогаз і повністю перейшов в управління АТ "Магістральні газопроводи України". Таким чином, процес анбандлінгу офіційно завершено.
31 грудня 2019
Обсяги транзиту наступного року можуть перевищити мінімально гарантовані і сягнути 75 млрд кубометрів.
Різниця між доходами НАК "Нафтогаз України" та ОГСТУ буде мінімальною.
28 грудня 2019
Делегації Росії та України продовжують розпочаті раніше переговори у Відні щодо угоди про транзит газу в Європу, але узгоджених текстів угод станом на зараз немає.
26 грудня 2019
НАК "Нафтогаз України" у четвер, 26 грудня, перерахував державі 8,5 млрд грн дивідендів та 4,5 млрд грн інших податкових платежів.
18 грудня 2019
Імовірність підписання транзитного контракту з російським Газпромом дуже маленька, однак у НАК "Нафтогаз України" сподіваються на його укладення.
Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв повідомив, що Служба безпеки України виступає проти продажу активів компанії в Єгипті.
13 грудня 2019
На Шебелинському газоконденсатному родовищі розпочалося буріння надглибокої свердловини за проєктом з компанією Schlumberger.
05 грудня 2019
Глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв заявив, що в ситуації з транзитом газу з наступного року є три варіанти розвитку подій: позитивний, негативний і проміжний.
Федеральні прокурори Нью-Йорка, які розслідують справу Руді Джуліані та його партнерів – Парнаса та Фрумана – звернулися за свідченнями до генерального директора НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва.
27 листопада 2019
Слухання за апеляціями Газпрому проти двох рішень Стокгольмського арбітражу відбудуться у 2020 році.