Климпуш-Цинцадзе

15 травня 2020

02 квітня 2020


Уряд має організувати утилізацію використаних рукавичок і масок – депутатка

Перед запровадженням режиму «усі в масках» у зв’язку з поширенням коронавірусу уряд має організувати централізовану утилізацію використаних засобів індивідуального захисту для уникнення серйозних екологічних наслідків.

11 лютого 2020

27 грудня 2019


Політика замирення з РФ означатиме подальшу руйнацію України Росією - Климпуш-Цинцадзе

Голова Комітету ВР з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає, що політика замирення з РФ з нашого боку означатиме подальшу руйнацію України Росією.

07 листопада 2019


Климпуш-Цинцадзе прокоментувала майбутню зустріч у "нормандському форматі"

Україна на переговорах у нормандському форматі повинна представити власне бачення вирішення конфлікту на Донбасі, і при цьому не обов’язково виконувати весь перелік умов, які висунула Росія.

06 листопада 2019

03 листопада 2019


Для України п’яти напрямків співпраці з НАТО замало - Климпуш-Цинцадзе

Голова Комітету ВР з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає, що уряд України має розширити кількість пріоритетних напрямків співпраці з НАТО з огляду на виклики воєнного часу та серйозну трансформацію в секторі безпеки і оборони.


Зміна риторики щодо РФ як агресора може коштувати міжнародної підтримки - Климпуш-Цинцадзе

Голова Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає, що зміна акцентів у риториці щодо Росії як країни-агресора може коштувати Україні підтримки міжнародних партнерів.


ПДЧ із НАТО: Євросолідарність каже, що треба підтвердити стару заявку, а не подавати нову

Фракція "Європейська солідарність" пропонує не подавати нову заявку на отримання Плану дій щодо членства в НАТО, а підтвердити подану раніше, щоб розпочати розмову про необхідні для цього конкретні кроки.

01 жовтня 2019

24 вересня 2019


У комітеті ВР із євроінтеграції розповіли, як працюють із “монобільшістю”

Євроінтеграція України є стратегічною метою країни, навколо якої є широка згода представників різних політичних сил, тож члени Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України з ЄС «винесли за лаштунки» існуючі політичні розбіжності.


Делегація ВР у Брюсселі наполягала на розширенні санкцій проти Росії

Делегація Верховної Ради, яка перебуває зараз у Брюсселі, під час зустрічей з європейськими партнерами одностайно, попри приналежність до різних політсил, наполягала на збереженні санкційного тиску ЄС на Росію.


Климпуш-Цинцадзе розповіла про 50 “друзів України” у Європарламенті

Неформальна група друзів України, яка була утворена в Європарламенті поряд із офіційними структурами на кшталт парламентського Комітету Асоціації Україна-ЄС, продовжуватиме активно підтримувати Україну.

19 вересня 2019


Представники "Євросолідарності" відмовилися входити у групу дружби Україна–США

Представники фракції партії "Європейська солідарність" вирішили відмовитися від формального членства у Міжпарламентській групі дружби Україна – США на знак протесту проти дій партії "Слуга народу".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-