Климпуш-Цинцадзе

01 жовтня 2019

24 вересня 2019

У комітеті ВР із євроінтеграції розповіли, як працюють із “монобільшістю”

Євроінтеграція України є стратегічною метою країни, навколо якої є широка згода представників різних політичних сил, тож члени Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України з ЄС «винесли за лаштунки» існуючі політичні розбіжності.

Делегація ВР у Брюсселі наполягала на розширенні санкцій проти Росії

Делегація Верховної Ради, яка перебуває зараз у Брюсселі, під час зустрічей з європейськими партнерами одностайно, попри приналежність до різних політсил, наполягала на збереженні санкційного тиску ЄС на Росію.

Климпуш-Цинцадзе розповіла про 50 “друзів України” у Європарламенті

Неформальна група друзів України, яка була утворена в Європарламенті поряд із офіційними структурами на кшталт парламентського Комітету Асоціації Україна-ЄС, продовжуватиме активно підтримувати Україну.

19 вересня 2019

Представники "Євросолідарності" відмовилися входити у групу дружби Україна–США

Представники фракції партії "Європейська солідарність" вирішили відмовитися від формального членства у Міжпарламентській групі дружби Україна – США на знак протесту проти дій партії "Слуга народу".

14 вересня 2019

13 вересня 2019

30 серпня 2019

Климпуш-Цинцадзе передала Кулебі справи і запевнила у підтримці

Колишня віцепрем’єр-міністер з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе передала своєму наступникові справи та запевнила у підтримці з боку очолюваного нею профільного парламентського комітету.

28 серпня 2019

Переможці конкурсу матеріалів щодо НАТО відвідають Штаб-квартиру Альянсу

П'ять переможців всеукраїнського конкурсу журналістських матеріалів про НАТО та державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції здійснять у вересні спільний дводенний візит до Брюсселя з відвіданням Штаб-квартири Альянсу.

22 серпня 2019

13 серпня 2019

Функції віцепрем'єра з євроінтеграції слід розширювати - Климпуш-Цинцадзе

Віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе наголошує на необхідності збереження цієї посади в новому уряді і розширенні повноважень для продовження активного руху до ЄС і НАТО.

02 серпня 2019

Климпуш-Цинцадзе вважає вандалізм на могилах бійців АТО російською провокацією

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає пошкодження памʼятників на могилах бійців АТО у Новограді-Волинському спланованою російською провокацією.

25 липня 2019

24 липня 2019

Климпуш-Цинцадзе - проти об’єднання комітетів ВР із євроінтеграції та закордонних справ

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе переконана у недоцільності об’єднання комітетів ВР із питань європейської та євроатлантичної інтеграції і у закордонних справах.

09 липня 2019

Климпуш-Цинцадзе: Є всі підстави бути задоволеними результатами саміту Україна-ЄС

Віцепрем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає, що 21-й саміт Україна — ЄС пройшов успішно, і є всі підстави бути задоволеними його результатами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-