Климпуш-Цинцадзе

22 серпня 2019

13 серпня 2019

Функції віцепрем'єра з євроінтеграції слід розширювати - Климпуш-Цинцадзе

Віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе наголошує на необхідності збереження цієї посади в новому уряді і розширенні повноважень для продовження активного руху до ЄС і НАТО.

02 серпня 2019

Климпуш-Цинцадзе вважає вандалізм на могилах бійців АТО російською провокацією

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає пошкодження памʼятників на могилах бійців АТО у Новограді-Волинському спланованою російською провокацією.

25 липня 2019

24 липня 2019

Климпуш-Цинцадзе - проти об’єднання комітетів ВР із євроінтеграції та закордонних справ

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе переконана у недоцільності об’єднання комітетів ВР із питань європейської та євроатлантичної інтеграції і у закордонних справах.

09 липня 2019

Климпуш-Цинцадзе: Є всі підстави бути задоволеними результатами саміту Україна-ЄС

Віцепрем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе вважає, що 21-й саміт Україна — ЄС пройшов успішно, і є всі підстави бути задоволеними його результатами.

08 липня 2019

26 червня 2019

25 червня 2019

12 червня 2019

08 червня 2019

Климпуш-Цинцадзе: Повернення Росії у ПАРЄ стане моральною капітуляцією Ради Європи

Велике занепокоєння викликають події у Парламентській асамблеї Ради Європи, де під прикриттям «риторики діалогу» ведеться цинічна діяльність з повернення російської делегації у ПАРЄ при повному нехтуванні Росією резолюціями та цінностями організації.

07 червня 2019

Обстріли під Новолуганським: Климпуш-Цинцадзе хоче розслідування щодо заяви Зеленського

Віце-прем`єр-міністр з питань євроінтеграції України заявила, що необхідно терміново провести службове розслідування, аби з'ясувати, хто порадив Зеленському зробити резонансну заяву, де йдеться про втрату Росією контролю над найманцями так званих ДНР/ЛНР.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-