Кіно

23 липня 2021


Фільм «ЮКІ» з’явився на Amazon Prime Video

Документальна стрічка Володимира Мули "ЮКІ/Історія перемог вільних Українців" стала доступною для перегляду на популярній міжнародній платформі Amazon.


Оголоcили фіналістів другого Book Pitch, чиї книжки екранізують

Експерти другого книжкового пітчингу Book Pitch — спільного проєкту 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю та Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» — визначили фіналістів, які представлять свої твори для потенційної екранізації.

22 липня 2021

21 липня 2021


Українці можуть долучитися до дискусії щодо держпідтримки кіно - куди писати

Державне агентство з питань кіно спільно з комітетом Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики пропонують до громадського обговорення проєкт закону "Про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку кінематографії в Україні".

20 липня 2021

19 липня 2021

17 липня 2021

16 липня 2021

15 липня 2021


Інтернет­-сервіси хочуть зобов’язати дублювати фільми українською

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, яким передбачається зобов’язати дублювати українською фільми, запропоновані надавачем послуг відео на замовлення з використанням мережі Інтернет, які вироблені або вперше оприлюднені після 16 липня 2021 року.

13 липня 2021


Телепремія «Еммі» оголосила номінантів

У США оголосили номінантів щорічної телевізійної премії «Еммі», серед яких опинилися такі телевізійні шоу, як «Мандалорець», «Країна Лавкрафта», «Ферзевий гамбіт» і «ВандаВіжн».


На Одеському кінофестивалі покажуть фільми з Канн

Організатори 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який відбудеться протягом 14-21 серпня, розпочали оголошення програми позаконкурсної секції “Міжнародні гала-прем’єри”. Зокрема, до програми включено фільми 74-го Каннського кінофестивалю.

11 липня 2021


У рамках Каннського міжнародного кінофестивалю провели українську звану вечерю

Посольство України у Франції разом із Державним агенством України з питань кіно, Кінофестивалем «Молодість» та іншими українськими кінематографічними організаціями вітали гостей на українській званій вечері в рамках 74-го Каннського міжнародного кінофестивалю.


Стівен Кінг назвав найгірший фільм жахів

Знаменитий американський письменник Стівен Кінг вибрав гірший, на його думку, фільм жахів в історії кіноіндустрії: таким він вважає картину 1963 року під назвою «Кривавий бенкет».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-