Керченська криза

18 червня 2019

15 червня 2019

Україна та США обговорили посилення тиску на Росію

Україна та США обговорили перспективу взаємодії задля забезпечення енергетичної безпеки та посилення тиску на Росію з метою якнайскорішого звільнення українських моряків, захоплених в районі Керченської протоки 25 листопада 2019 року.

14 червня 2019

13 червня 2019

Україна vs Росія: у третейському суді в Гаазі почався другий раунд слухань

Постійна палата третейського суду в Гаазі почала другий раунд слухань щодо попередніх заперечень РФ у справі за позовом України щодо прав прибережної держави в Чорному і Азовському морях та у Керченській протоці.

12 червня 2019

11 червня 2019

30 травня 2019

28 травня 2019

27 травня 2019

Суд у Москві залишив під арештом чотирьох українських моряків

Московський міський суд 27 травня відхилив апеляційні скарги на продовження термінів ув’язнення чотирьом захопленим біля берегів Криму українським морякам – Андрію Артеменку, Андрію Ейдеру, Василеві Сороці та Олегу Мельничуку.

В Одесу прибув сенатор США, який опікується долею українських моряків-заручників

В Одеській області з офіційним візитом перебуває член Комітету з питань національної безпеки та урядових справ, Комітету Сенату США з питань розвідки, сенатор США від штату Оклахома Джеймс Ленкфорд. Наразі він опікується долею українських моряків, яких російська влада взяла у заручники.

РФ не збирається нічого змінювати у справі полонених моряків попри рішення трибуналу

Позиція Кремля з питання про можливість звільнення незаконно захоплених Росією українських моряків залишається незмінною, незважаючи на постанову Міжнародного трибуналу ООН з морського права.

Суд у Москві розгляне апеляції вісьмох українських моряків

Московський міський суд 27 травня розгляне апеляційні скарги адвокатів п'ятої та шостої четвірок військовополонених моряків, захоплених російськими силовиками у листопаді минулого року в районі Керченської протоки.

25 травня 2019

Будемо просувати “гамбурзькі” санкції, якщо РФ ігноруватиме рішення трибуналу — посол у ФРН

Рішення Міжнародного трибуналу з морського права, відповідно до якого Росія має негайно звільнити українські кораблі та моряків і дати їм можливість повернутися додому, є додатковим міжнародним козирем у боротьбі України за звільнення своїх громадян.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-