Харків

26 травня 2020


Харківські банки змусили працювати ввечері, аби виплатити надбавки медикам інфекційної лікарні

Працівники Харківської обласної інфекційної лікарні отримали підвищені зарплати в день переведення коштів від Національної служби здоров'я України (НСЗУ) - в п’ятницю, 22 травня, ввечері, хоча банківський день уже був закритий.


Перевантаженість Харківської інфекційної лікарні виникла через конфлікт - Кучер

Постійна завантаженість у Харківській обласній інфекційній лікарні і, як наслідок, нестача ліків виникли через особистий конфлікт директора закладу Павла Нартова та директора департаменту охорони здоров’я ОДА.

25 травня 2020

24 травня 2020


У Харкові акцію "Стоп - реванш" провели на площі Свободи

До трьохсот представників опозиційних сил зібрав біля волонтерського намету, що на площі Свободи в центрі Харкова, мітинг "Стоп - реванш", організований обласною організацією партії "Демократична сокира" за участю інших партій.


Вихід із карантину: харківський літмузей запросив відвідувачів у сад

Харківський літературний музей розпочне роботу після пом’якшення карантину з 26 травня виставкою просто неба. У саду експонуватимуться портрети українських письменників, які написав харківський художник Нікіта Тітов.

23 травня 2020

22 травня 2020


Протест медиків у Харкові: голову місцевого осередку ОПЗЖ облили зеленкою

Голову харківської міської організації "Опозиційна платформа - За життя" Андрія Лесика облили зеленкою під час акції протесту медиків проти закриття акушерського відділення клінічної лікарні залізничників, що біля Південного вокзалу в Харкові.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-