Грузія

11 серпня 2020


У грузинській Сванетії ввели суворий карантин

На території грузинського високогірного регіону Сванетія влада оголосила суворий карантин: перекриті в'їзди та виїзди з муніципалітету, а туристів, які перебувають у регіоні, відправлять на 2-тижневий карантин.

08 серпня 2020


Латвія закликає РФ виконати всі зобов'язання договору про перемир'я з Грузією

У 12-ті роковини військового вторгнення РФ у Грузію Латвія закликала російську сторону виконати всі зобов'язання договору про перемир'я від 12 серпня 2008 року, а також відкликати визнання «незалежності» Абхазії та Південної Осетії.

07 серпня 2020


МЗС закликає світ посилити тиск на Росію через агресію проти Грузії та України

Міністерство закордонних справ України закликало міжнародну спільноту посилити міжнародний тиск і санкційний режим проти Росії задля примушення її до припинення агресії проти Грузії і України та деокупації їхніх суверенних територій.

06 серпня 2020

31 липня 2020

23 липня 2020

22 липня 2020

20 липня 2020


Нелегальним працівникам з Грузії та України виписали штраф та залишили в Естонії

Чотирьох громадян Грузії та одного громадянина України, які працювали на підприємстві в естонському курортному місті Пярну без обов'язкової реєстрації, не вислали з країни. Подано клопотання про їх офіційну реєстрацію з правом роботи в країні.

15 липня 2020


МЗС України засуджує викрадення російськими окупантами громадянина Грузії

Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує дії російського окупаційного режиму щодо поранення й незаконного затримання на лінії окупації з Цхінвальським регіоном/Південною Осетією в районі с. Квемо Чала громадянина Грузії Зази Гахеладзе.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-