Голодомор

04 серпня 2020


Український центр в Міннеаполісі допомагає освітянам і громадськості дізнатися про Голодомор

Українсько-американський громадський центр (УАГЦ) в Міннеаполісі другий рік співпрацює з Центром вивчення Голокосту та геноциду в Університеті Міннесоти, допомагаючи  викладачам та широкій громадськості отримати більше знань про Голодомор в Україні.

28 липня 2020

22 липня 2020


В СКУ закликають підписати петицію про включення терміну «Голодомор» в словники англійської

Світовий конґрес українців (СКУ) звернувся до українців у світі та друзів України із закликом підписати петицію про те, аби термін «Голодомор» («Holodomor») був внесений до основних словників англійської мови.

21 липня 2020


Українці Канади хочуть включення слова «Голодомор» у найбільші англійські словники

Українські організації Канади в рамках кампанії з підвищення обізнаності про Голодомор 1932-33 рр. в Україні створили петицію щодо включення терміну «Holodomor» («Голодомор») у найбільші словники англійської мови.

14 липня 2020

03 липня 2020

04 червня 2020

27 травня 2020

07 травня 2020


Коронавірус не зняв з порядку денного тему визнання Голодомору Німеччиною - посол

Обмеження, запроваджені через пандемію коронавірусу, внесли корективи в плани візиту до України представників німецького Бундестагу, які займаються питанням внесення на розгляд парламенту ФРН визнання Голодомору, але не зняли з порядку денного самого питання.

30 квітня 2020


В Українській Гельсінській спілці назвали справу В’ятровича політичним переслідуванням

Кримінальне провадження проти колишнього керівника Українського інституту національної пам'яті (УІНП) Володимира В’ятровича за нібито розтрату державних коштів є політичним переслідуванням.

29 квітня 2020

28 квітня 2020


В'ятрович дав свідчення ДБР у справі щодо форуму пам'яті жертв Голодомору

Колишній голова Українського інституту національної пам'яті, народний депутат Володимир В'ятрович дав свідчення у Державному бюро розслідувань як свідок у справі щодо коштів, витрачених на проведення у 2018 р. Міжнародного форуму пам'яті жертв Голодомору.

15 квітня 2020


"Величезна користь" для Росії: В’ятрович прокоментував виклик на допит у ДБР

Народний депутат із фракції партії "Європейська солідарність" Володимир В’ятрович, якого викликали на допит у ДБР як свідка у справі про проведення форуму пам’яті жертв Голодомору, вбачає в цьому політичні переслідування та реалізацію російського сценарію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-