Європарламент

13 грудня 2019

Президент Європарламенту сподівається, що після виборів Британія зможе ратифікувати Brexit

Президент Європарламенту Девід Сассолі привітав прем’єр-міністра Великобританії із результатами виборів, які відбулися вчора, та висловив сподівання, що вони відкриють шлях до погодження угоди з ЄС щодо Brexit.

11 грудня 2019

08 грудня 2019

“Друзі України” у ЄП перед "нормандським" самітом звернулись до ФРН та Франції

Група друзів України у Європарламенті перед «нормандським» самітом звернулася до Франції та Німеччини із закликом сприяти визволенню всіх українських політв’язнів у РФ, а компанію Apple закликала відкоригувати позначення Криму відповідно до міжнародного права.

06 грудня 2019

05 грудня 2019

Євродепутати обговорять “нормандський саміт” із Гончаруком і Разумковим

Члени Європарламенту під час візиту до Києва обговорять співробітництво між ЄС та Україною, імплементацію реформ та безпекову ситуацію на Донбасі, включаючи очікувані результати норманського саміту 9 грудня.

29 листопада 2019

28 листопада 2019

Європарламент оголосив надзвичайний кліматичний стан

Європарламент під час пленарного засідання у Страсбурзі прийняв дві резолюції, які оголошують надзвичайний стан у сфері збереження клімату й охорони довкілля та підтверджують намір ЄС досягти "кліматичної нейтральності" до 2050 року.

Усі країни ЄС мають ратифікувати Стамбульську конвенцію – Європарламент

Європарламент виступив із резолюцією про нагальну необхідність ратифікації конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульська конвенція) усіма країнами-членами ЄС.

У Європарламенті заявляють: ЄС потребує нової стратегії щодо Східного партнерства

Євросоюз повинен підтримати економічну інтеграцію країн, які уклали угоди про асоціацію - Україну Грузію і Молдову, - та розробити на цій основі якісну нову стратегію Східного партнерства.

27 листопада 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-