Електроенергія

05 грудня 2019

04 грудня 2019

Рада внесла зміни у закон про ринок електроенергії

Верховна Рада ухвалила Закон “Про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії", яким пропонується надати Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, право встановлювати граничні ціни на ринку електроенергії до 2023 року.

НКРЕКП знизила тариф на тепло для київської "Євро-реконструкції"

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, (НКРЕКП) знизила тариф на тепло для потреб населення ТОВ "Євро-реконструкція" на 6% у порівнянні з попереднім рівнем.

03 грудня 2019

02 грудня 2019

30 листопада 2019

Шахтарі Добропілля звернулись до влади країни через імпорт електроенергії з РФ

Шахтарі Добропілля направили листи до керівництва країни з проханням вжити заходів щодо захисту енергетичної безпеки України у зв’язку зі зростанням імпорту електричної енергії з Російської Федерації та Білорусі.

Мар'їнка залишається без світла через окупантів - штаб ООС

Російсько-окупаційні війська станом на 14.00 30 листопада не надали гарантій дотримання режиму припинення вогню для того, аби ремонтні бригади оперативно відновили подачу електроенергії у місті Мар'їнка Донецької області.

29 листопада 2019

28 листопада 2019

27 листопада 2019

26 листопада 2019

У Бурштині просять компенсувати втрати бюджету через простій електростанції ДТЕК

Міський голова Бурштина Роксолана Джура просить Івано-Франківську облдержадміністрацію компенсувати податкові надходження до бюджету , які втрачає місто через вимушений простій теплоелектростанції. Відповідний лист мер направила голові Івано-Франківської ОДА Денису Шмигалю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-