Електроенергія

01 березня 2021

28 лютого 2021


Ефективний алгоритм допоміг енергосистемі пройти зиму - Герус

Голова Комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус заявив, що цієї зими вдалося виробити ефективний алгоритм, як проходити складні періоди, навіть коли виникають форс-мажори із зупинками енергоблоків під час аварійних ремонтів.

25 лютого 2021

24 лютого 2021

23 лютого 2021


Приєднання України до європейської енергомережі «відріже» її від Білорусі – Кулеба

Від’єднання української електромережі від білоруської і російської і приєднання до європейської, яке має відбутися до кінця 2023 року, сприятиме енергетичній безпеці України, Європи загалом і в тому числі Литви.


Мешканці 30-кілометрової зони ЮАЕС перекрили трасу – вимагають пільговий тариф

Мешканці села Мигія Первомайського району Миколаївщини перекрили державну трасу М-14 з вимогою відновити пільговий тариф на електроенергію для мешканців території 30-кілометрової зони навколо Южноукраїнської АЕС.


Ризику віялових відключень в енергосистемі України більше немає - Вітренко

Українська енергосистема пройшла найскладніший цієї зими період, коли ризик віялових відключень був цілком реальний, і увійшла у звичайний режим роботи, зокрема, газові блоки теплових електростанцій знову виведені в резерв.

19 лютого 2021


«Тарифна» комісія запустила єдине вікно для пошуку постачальника електроенергії

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) запустила інтерактивний реєстр зі зведеною інформацією про всіх постачальників електроенергії.

18 лютого 2021

17 лютого 2021

16 лютого 2021


«Тарифна комісія» не підтримує зміни цін на електрику залежно від обсягів споживання

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, (НКРЕКП) виступає проти диференціації цін на електроенергію в залежності від обсягів споживання. 

15 лютого 2021

14 лютого 2021

12 лютого 2021

11 лютого 2021


Вітренко пояснив, як від'єднатися від енергосистеми з Росією та Білоруссю

Для того, щоб реалізовувати такі стратегічні речі, як відмова від електроенергії із Росії і Білорус, тим більше - від'єднання від спільної з цими країнами енергосистеми, Україні необхідно реалізувати ряд стратегічних цілей.

10 лютого 2021


Продаж електроенергії: Енергоатом обіцяє сприяти розслідуванню НАБУ

Детективи Національного антикорупційного бюро проводять слідчі дії у приміщенні відокремленого підрозділу «Енергоатом-Трейдинг» з метою перевірки інформації про ймовірні порушення під час аукціонів з продажу електроенергії.

09 лютого 2021

08 лютого 2021

07 лютого 2021

05 лютого 2021

04 лютого 2021


АМКУ надав рекомендації Міненерго щодо рівних можливостей для покупців електроенергії

Антимонопольний комітет України розробив обов'язкові для розгляду рекомендації Міністерству енергетики, запровадження яких унеможливить спотворення конкуренції та забезпечить усунення штучних бар’єрів для покупців електричної енергії у державної генерації.

03 лютого 2021


НКРЕКП видала ліцензії на постачання електроенергії 13 газзбутам

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), видала ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії 13 газзбутам.


НКРЕКП затвердила вартість послуг «Гарантованого покупця» за грудень 2020 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила вартість послуг державного підприємства «Гарантований покупець» за грудень 2020 року.

02 лютого 2021


Відновити пільговий тариф на електроенергію вимагали на Миколаївщині

Кілька десятків мешканців села Мигія Первомайського району Миколаївщини перекрили державну трасу М-14 з вимогою відновити пільговий тариф на електроенергію для мешканців територій, які перебувають в 30 кілометрової зони навколо АЕС.

01 лютого 2021

31 січня 2021

29 січня 2021


Разумков підписав закон про 1,4 мільярда на компенсації за електроопалення

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон №4672 про внесення змін до додатка №3 Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо компенсації у зв'язку з підвищенням тарифів на електричну енергію.


Разумков сподівається, що закон про компенсації за електроопалення опублікують в суботу

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков готується підписати закон «Про внесення змін до додатку № 3 Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо компенсації у зв'язку з підвищенням тарифів на електричну енергію» та сподівається, що його буде опубліковано вже в суботу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-