Друга світова

26 червня 2020

25 червня 2020

22 червня 2020


У МЗС України прокоментували російську ідею "реабілітації" пакту Молотова–Ріббентропа

У Міністерстві закордонних справ України вважають, що ідея російських законотворців скасувати засудження пакту Молотова–Ріббентропа, виглядає "дивно, якщо не трагікомічно", і прогнозують бурхливу реакцію українського суспільства, якщо вона буде реалізована.

19 червня 2020

15 червня 2020

11 червня 2020

07 червня 2020

02 червня 2020


Маас пообіцяв підтримати спорудження у Берліні меморіалу українським жертвам Другої світової

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас пообіцяв підтримати ініціативу щодо спорудження у Берліні меморіалу українським жертвам війни та окупації під час Другої світової війни.

29 травня 2020


В Канаді покажуть фільм про внесок українських канадців у перемогу в Другій світовій

У Канаді незабаром презентують стрічку «Розповідь про канадську війну» («A Canadian War Story») про участь канадців українського походження у Другій світовій війні та їхній внесок у перемогу союзників.

19 травня 2020


У деяких аспектах сталінський режим гірший за режим Гітлера — правозахисник

Ставлення до Другої світової війни як до героїчної визвольної війни СРСР проти Німеччини – це вимисел, оскільки насправді це було протистояння двох жорстоких режимів. Але якщо злочини Німеччини були покарані, то злочини СРСР часто видаються за героїзм і оспівуються, зокрема сучасною РФ.

13 травня 2020


Владу просять взяти під контроль будівництво меморіалу в Бабиному Яру

Представники української культурної та наукової спільноти закликали Президента Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та мера Києва Віталія Кличка взяти повну державну відповідальність за створення Національного меморіального комплексу в Бабиному Яру.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-