Депутат

06 грудня 2019

05 грудня 2019

Харківська облрада підтримала позицію Президента щодо ринку землі

Депутати Харківської облради підтримують введення ринку землі в Україні і пропонують певні поправки до прийнятого ВР у першому читанні законопроєкту, оформивши відповідне звернення до Президента України.

Депутат розповів, для чого Разумков зібрав нараду лідерів фракцій

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков і голови депутатських фракцій під час перерви в роботі парламенту, оголошеної на пів години, узгоджують позиції щодо голосування за Виборчий кодекс із пропозиціями Президента.

03 грудня 2019

Рада підтримала законопроєкт щодо "прослушки" депутатів

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою приведення у відповідність до закону України "Про внесення змін до статті 80 Конституції України щодо недоторканності народних депутатів України".

02 грудня 2019

29 листопада 2019

Юраш на зустрічі з діаспорою в Ризі розповів про розвиток співпраці із закордонним українством

В Посольстві України в Латвії пройшла зустріч голови підкомітету ВР України з питань зв'язків і захисту прав та інтересів українців за кордоном Святослава Юраша з представниками української громади Латвії та українськими студентами, що навчаються тут.

Голова комітету Ради закликає проголосувати за переведення справ Майдану до ДБР

Голова Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський узяв публічне зобов'язання проголосувати правку до законопроєкту, що дозволить переведення слідчих справ періоду Революції Гідності до Державного бюро розслідувань.

28 листопада 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-