День вишиванки

22 травня 2020


До Дня вишиванки у Полтавському педуніверситеті створили Древо єдності українців

До Всесвітнього дня вишиванки у Полтавському національному педагогічному університеті ім. В.Г.Короленка запустили флешмоб #ПНПУ_Орнамент_Націії. На основі отриманих фото його учасників створено віртуальне древо «короленківської» родини.

21 травня 2020


У Полтаві пам’ятники одягнули у вишиванки

У Полтаві п’ять пам’ятників – Івану Котляревському, Тарасу Шевченку, Миколі Гоголю, гетьману Івану Мазепі й легендарній українській народній співачці та поетесі Марусі Чурай – сьогодні прикрашені сорочками-вишиванками.


Посол Нідерландів вбрався у вишиванку в нідерландському стилі

Посол Королівства Нідерландів в Україні Йеннес де Мол вдягнув вишиванку в нідерландському стилі, створену у співпраці нідерландським дизайнером Емілі Германс та українським виробником етноодягу «Едельвіка».


Українці світу відзначають День вишиванки

Всесвітній день вишиванки, який відзначають сьогодні, - це свято, покликане сприяти збереженню споконвічних народних традицій створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.


У Львові лікарі одягнуть левів-охоронців Ратуші у вишиванки і маски

Античні статуї Нептуна, Амфітріти, Адоніса та Діани на площі Ринок — у вишиванках та вишиваних масках. А вже о 12.00 год вишивані сорочки і маски приміряють леви-охоронці Ратуші — їх одягнуть лікарі медичних закладів міста.


Українці світу єднаються у вишиванці: красу вишитої сорочки показали в міжнародному флешмобі

Українські веломандрівники Сергій Толстіхін і Юлія Мазур до Дня вишиванки 2020 запустили міжнародний флешмоб «Вишиваний ланцюг єдності», в якому об'єдналися українці з майже 50 країн світу.

20 травня 2020

19 травня 2020

18 травня 2020

16 травня 2020

15 травня 2020

14 травня 2020


До Дня вишиванки на Херсонщині запропонували прикрасити національними орнаментами будинки

На Херсонщині оголосили обласну акцію «Одягнемо свій край у вишиванку» - мешканців області закликають розпочати підготовку до Всесвітнього Дня вишиванки та прикрасити у традиційні орнаменти вишиванок будівлі, присадибні ділянки, подвір’я, а фото викладати у соуцмережах.

21 травня 2017

19 травня 2017

18 травня 2017

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-