Данілов

18 червня 2021


Трьох осіб із санкційного списку «злодіїв у законі» перевірять додатково

СБУ, контррозвідка та інші відповідні структури додатково перевірять інформацію щодо трьох кримінальних авторитетів - лідерів злочинних угруповань, стосовно яких були запроваджені санкції РНБО 14 травня.


Радбез продовжив персональні санкції, запроваджені у 2018 році

Рада національної безпеки та оборони ухвалила рішення про продовження персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до громадян та компаній, які були запроваджені у 2018 році.

04 червня 2021


ТКГ перенесуть із Мінська, питання вирішується - Данілов

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов каже, що переговорний майданчик Тристоронньої контактної групи (ТКГ) щодо врегулювання конфлікту на сході України з Мінська буде перенесено, нині питання обговорюється.


Любченка ввели до складу РНБО

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов повідомив, що Президент ввів першого віцепрем'єр-міністра - міністра економіки Олексія Любченка до складу РНБО.


Під санкціями США перебувають 134 громадянина України — Данілов

Під санкціями Міністерства фінансів та Держдепартаменту США станом на сьогодні перебувають 134 громадянина України. Службі безпеки, Кабміну та Службі зовнішньої розвідки доручено перевірити по кожному громадянину інформацію щодо причин запровадження таких санкцій.


Надра і контрабанда: РНБО хоче заслухати звіт керівника Держгеонадр

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов зазначив за результатами засідання РНБО, що були дані доручення щодо отримання двох звітів — керівника Держгеонадр щодо надр, і другий — щодо контрабанди.


РНБО ухвалила рішення щодо поглиблення інтеграції України в НАТО

Рада національної безпеки і оборони ухвалила рішення щодо поглиблення інтеграції України до Організації Північноатлантичного договору та затвердила звіт щодо проведення огляду загальнодержавної системи боротьби з тероризмом.

03 червня 2021

02 червня 2021


Данілов у Литві обговорив можливість включення ЛитПолУкрБригу в документи НАТО

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов та керівник Бюро національної безпеки Республіки Польща Павел Солох обговорили питання включення Литовсько-польсько-української бригади в офіційні документи НАТО.


Російсько-білоруські навчання: Данілов обговорив загострення з радником президента Литви

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов та головний радник Президента Литви з питань національної безпеки Даріус Кулєшюс обговорили загострення на українсько-білоруському кордоні напередодні військових навчань РФ та Білорусі.

29 травня 2021


Від початку протестів у Білорусі до України переїхали тисячі білорусів – Данілов

Тисячі білорусів переїхали до України від початку протестів у Білорусі. Йдеться переважно про молодих людей, які найчастіше їдуть до великих міст – Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Запоріжжя та Одеси.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-