Цимбалюк

15 січня 2021

14 січня 2021

11 грудня 2020

27 листопада 2020

26 листопада 2020

06 листопада 2020

30 жовтня 2020

29 жовтня 2020


«План дій» у ТКГ не замінює роботу у нормандському форматі - Україна в ОБСЄ

Ініціатива України розробити "План дій" щодо інтенсифікації процесу мирного врегулювання в рамках Тристоронньої контактної групи (ТКГ) не замінює поточну роботу у нормандському форматі з підготовки "дорожньої карти" для реалізації Мінських домовленостей.

23 жовтня 2020

22 жовтня 2020


Росія майже три місяці блокує роботу ТКГ – Україна в ОБСЄ

Росія вже майже три місяці блокує конструктивну роботу в рамках Тристоронньої контактної групи (ТКГ), вимагаючи від України імплементації політичних положень Мінських домовленостей, і не виконавши, при цьому, передбачених Мінськом безпекових зобов’язань.

09 жовтня 2020


Цимбалюк – про звіт ОБСЄ: Заборона української становить загрозу реінтеграції ОРДЛО

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ підтвердила, що на окупованому Донбасі у школах фактично витіснено українську мову, а бізнес можна вести лише з використанням прапора окупаційної адміністрації. У майбутньому це може становити значну загрозу для реінтеграції ОРДЛО.

01 жовтня 2020


Після перемир’я Росія має вивести своїх найманців з Донбасу – Україна в ОБСЄ

Після досягнення повної відсутності порушень перемир’я на Донбасі має відбутися виведення російських збройних формувань, найманців та техніки з окупованих територій, а також відновлення урядом України контролю над державним кордоном.

30 липня 2020

22 липня 2020


Німеччина головуватиме у Форумі ОБСЄ з українською булавою

Україна завершила головування у Форумі ОБСЄ з безпекового співробітництва (ФБС) та передала булаву як новий символ головування делегації Німеччини, яка з вересня по грудень очолюватиме цей директивний орган ОБСЄ.

17 липня 2020

16 липня 2020

09 липня 2020

13 червня 2020


Українські військові не обмежують пересування місії ОБСЄ - Цимбалюк

Українські військові не забороняють пересування патрулів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі, а лише інколи попереджають про можливу небезпеку на тому чи іншому маршруті, що місія фіксує як недопуск.

12 червня 2020


В ОБСЄ заявляють, що Місія на Донбасі розділена на три окремі центри - Цимбалюк

Керівництво СММ застерігає, що через введені під прикриттям боротьби з COVID-19 обмеження на окупованому Донбасі наразі фактично окремо діють три філіали Місії: з центром у Києві, Донецьку та Луганську.

11 червня 2020


Україна в ОБСЄ розповіла про очікування від представників Донбасу у ТКГ

Україна сподівається, що залучення представників окремих районів Донецької та Луганської областей до роботи в Тристоронній контактній групі (ТКГ) полегшить переговірний процес та змусить Росію взяти на себе обов'язки учасника конфлікту.

22 травня 2020


Росія набирає кримчан у частини, задіяні у війні на Донбасі – Україна в ОБСЄ

Росія незаконно призиває "на військову службу" жителів окупованого Криму, відправляючи більшість із них для служби у Південному військовому окрузі ЗС РФ, військові частини та командування якого беруть участь у збройній агресії проти України на Донбасі.

21 травня 2020


РФ перекидає на бойовиків роль учасника конфлікту, щоб позбутися санкцій – Цимбалюк

Намагання Росії заперечувати свою участь у розпочатому нею конфлікті на Донбасі та спроби виставити себе "миротворцем і посередником" пов’язані з наміром Кремля добитися скасування західних санкцій.

19 травня 2020


ОБСЄ є чи не найкращим місцем для привернення уваги до агресії РФ – Цимбалюк

Ухвалені в ОБСЄ рішення ОБСЄ нерідко є послабленими з точки зору сфери імплементації, але навіть і в такому "узагальненому" стані вони є важливими для України, а сама Організація залишається чи не найкращим місцем привернення уваги міжнародних партнерів до злочинів російської агресії та окупації.


Цимбалюк: Посол Росії в ОБСЄ дозволяє собі образи на адресу дипломатів

Постпред Росії при ОБСЄ дозволяє собі образливі висловлювання на адресу присутніх на засіданнях представників країн-учасниць, зокрема, заявивши нещодавно, що, мовляв, присутні дипломати нічого не розуміють, а коронавірус вплинув на їх мізки.

18 травня 2020

08 травня 2020


Росія хоче обмежити доступ ОБСЄ на Донбасі - Україна висловила протест

Українська сторона не має наміру обговорювати висунуті Росією в рамках Тристоронньої контактної групи пропозиції щодо обмеження доступу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ до ОРДЛО, оскільки місія має зберігати повну свободу у пересуванні відповідно до свого мандату.

30 квітня 2020


Росія не пускає ОБСЄ на окуповану частину Донбасу, щоб говорити "нас там нет" - Цимбалюк

Окупанти з березня забороняють патрулям ОБСЄ потрапити в ОРДЛО та до кордону з РФ, що дає змогу російській стороні вільно переміщувати військову техніку окупованою територією і говорити при цьому "нас там нет".

23 квітня 2020

13 березня 2020


Україна закликає СММ ОБСЄ висвітлювати більше порушень свого суверенітету з боку РФ

Україна закликає Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ приділяти більшу увагу порушенням суверенітету країни з боку Росії на окупованих районах Донбасу, зокрема, таким як введення російської валюти, законодавства та податкової системи.


Україна в ОБСЄ: За три дні на Донбасі загинули 4 військовослужбовці, 16 поранено

Російські збройні формування на Донбасі продовжують порушувати домовленість про припинення вогню, і лише упродовж 8-10 березня в результаті їх атак загинули 4 українських воїни, ще 16 отримали поранення.

06 березня 2020


Через позицію РФ жоден з висновків "нормандського саміту" не виконаний – Україна в ОБСЄ

Через деструктивну позицію Росії жоден з узгоджених висновків Паризького саміту в нормандському форматі від 9 грудня 2019 року протягом трьох місяців так і не виконаний у повному обсязі.

28 лютого 2020


Україна в ОБСЄ: Не можна передбачати, коли й де Кремль знову вчинить агресію

Після актів збройної агресії РФ проти Грузії та України багато держав почуваються значно менш захищеними, оскільки не можна передбачити, коли й де кремлівський режим знову застосує військову силу.

27 лютого 2020

14 лютого 2020


Росія в Криму і на Донбасі: Цимбалюк в ОБСЄ “розклав по поличках” дії окупанта

Модель поведінки РФ в її агресії щодо України полягає у створенні проблеми, взятті зобов’язань щодо її вирішення, потім порушення цих зобов'язань та створення ще однієї проблеми з вимогою нових поступок з українського боку.


ОБСЄ зафіксувала понад 340 військових, що потрапили на Донбас через пункти пропуску РФ

Від 17 вересня 2019-го до 28 січня 2020 року через російські пункти пропуску "Гуково" і "Донецьк", де присутні спостерігачі ОБСЄ, на окуповану територію Донбасу пройшла 341 особа у військовій формі.

30 січня 2020


Російське "ихтамнет" не сприймається ні в ОБСЄ, ні за її межами – Цимбалюк

Російські спроби нав’язування альтернативної реальності щодо ситуації в Україні та заперечення своєї збройної агресії проти сусіда не сприймаються як на засіданнях Постійної ради ОБСЄ, так і на інших міжнародних майданчиках.

22 листопада 2019

25 липня 2019


Україна нагадує місії ОБСЄ про можливість дистанційного моніторингу ситуації в Криму

СММ ОБСЄ, мандат якої поширюється на всю територію України, включаючи АР Крим та м. Севастополь, могла розпочати хоча б дистанційний моніторинг ситуації в окупованому Криму, як це робить Місія з моніторингу прав людини ООН.

16 липня 2019

22 березня 2017

21 березня 2017


Разом із Цимбалюком у Москві затримали оператора "1+1"

Разом з кореспондентом УНІАН Романом Цимбалюком поліція в Москві затримала оператора "1+1" та аспіранта історичного факультету МДУ Захара Сарапулова, який 18 березня, в день анексії Криму, вивісив на балконі прапор України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-