Лікарня

19 квітня 2021


У Дніпрі запрацювала відремонтована лікарня Укрзалізниці

АТ "Укрзалізниця" за підтримки Дніпропетровської ОДА та Міністерства інфраструктури відкрило нову реанімацію й осучаснені відділення для прийому хворих на COVID-19 у Дніпровській лікарні на залізничному транспорті.


Вишеградська група і Південна Корея закупили медобладнання для лікарень на Луганщині

Країни Вишеградської групи (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина) спільно з Південною Кореєю закупили і передали медичне обладнання для трьох лікарень в Луганській області на суму 80 тис. євро.

16 квітня 2021


Львівські хірурги врятували немовля із численними вродженими вадами

Львівські медики врятували немовля, яке лікували протягом року у Відділенні хірургії вроджених вад розвитку в дитячій лікарні на Орлика. Йому відразу після народження заново сформували шлунково-кишковий тракт.

15 квітня 2021

14 квітня 2021

13 квітня 2021

12 квітня 2021


У Бельгії кількість смертей від коронавірусу за тиждень зросла майже на 47%

За тиждень у Бельгії різко, майже наполовину, зросла смертність від СOVID-19, хоча це відбулося на фоні відносної стабілізації інших показників захворюваності, включаючи кількість нових випадків інфекції та госпіталізацій.

11 квітня 2021

10 квітня 2021

09 квітня 2021

08 квітня 2021


Київрада просить відкрити відомчі лікарні для всіх COVID-хворих

Київська міська рада ухвалила звернення до Кабінету Міністрів та Міністерства охорони здоров'я щодо використання медичної бази відомчих лікарень, розташованих у столиці, для прийому та лікування хворих на COVID-19 киян.


Запоріжжя йде до найгіршого «італійського сценарію», деякі лікарні заповнені на 100% — ОДА

Запорізька область перейшла до "червоної" карантинної зони. Найгірша ситуація спостерігається у Запоріжжі - деякі лікарні заповнені на 100%. Місто йде до найгіршого "італійського сценарію".

07 квітня 2021


У Хустській райлікарні закінчили ремонт приймального відділення

На Закарпатті в рамках програми Президента «Велике будівництво» завершився капітальний ремонт з переплануванням приймального та дитячого відділень Хустської центральної районної лікарні ім. О.П. Віцинського під відділення екстреної медичної допомоги.


Кличко закликає МОЗ надати ліжка у відомчих медзакладах столиці

Київський міський голова Віталій Кличко закликав Міністерство охорони здоров’я та Національну академію медичних наук надати доступ до лікування хворих на COVID-19 киян у відомчих закладах, що розташовані в столиці.

06 квітня 2021


Чернишов сподівається, що реконструкцію в запорізькій лікарні завершать у квітні

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час робочої поїздки на Запоріжжя розкритикував строки виконання реконструкції приймального відділення Запорізької обласної клінічної лікарні в рамках програми Президента “Велике будівництво”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-