Безсмертний

15 серпня 2019

Врегулювання на Донбасі: Безсмертний сказав, які умови має висунути Україна

Політик і дипломат Роман Безсмертний вважає, що будь-які переговори щодо врегулювання збройного конфлікту на Донбасі мають сенс, якщо українська позиція на них буде жорсткою і конструктивною.

14 серпня 2019

13 серпня 2019

Звільнення полонених може відбутися за два місяці - Безсмертний

Увільнений з посади представника України в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний припускає, що в найближчі півтора-два місяці може відбутися звільнення полонених.

Офіс Президента - про звільнення Безсмертного: Кучма формує ефективнішу команду

Президент Володимир Зеленський відсторонив Романа Безсмертного від участі в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу через формування представником України у ТГК Леонідом Кучмою "ефективнішої команди" для переговорів у Мінську.

Безсмертний прокоментував своє увільнення з Тристоронньої групи

Роман Безсмертний вважає, що причиною його увільнення від виконання обов’язків представника України в політичній підгрупі ТКГ є публічна позиція з низки питань щодо тактики дій держави для досягнення миру.

09 серпня 2019

07 серпня 2019

Контактна група може позачергово зібратися через ескалацію на Донбасі - Безсмертний

В Україні зараз розробляється план дій у відповідь на порушення окупантами “хлібного перемир’я”, внаслідок якого поблизу Павлополя загинули четверо українських військовослужбовців.

29 липня 2019

До Мінського процесу треба долучити вихідців з Донбасу і нардепів - Безсмертний

Керівник політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на сході України Роман Безсмертний вважає, що до Мінського процесу слід залучати представників громадськості та народних депутатів.

Безсмертний готує юридичне оформлення української частини ТКГ

Представник України в підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі Роман Безсмертний за погодженням з Президентом України готує документи для впорядкування роботи української частини ТКГ.

25 липня 2019

18 липня 2019

Позиція Києва щодо амністії та статусу Донбасу залежатиме від нової Ради — Безсмертний

Позиція України щодо особливого статусу Донбасу, амністії та місцевих виборів буде визначена новообраним парламентом, а після цього представники України просуватимуть її на мінському майданчику.

Безсмертний готовий обговорювати "формулу Штайнмаєра", але є умова

Представник України в робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний готовий до обговорення "формули Штайнмаєра" після зрушень у вирішенні безпекових, гуманітарних та економічних питань у зоні конфлікту на Донбасі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-