Батьківщина

25 травня 2020

20 травня 2020


Раду на два дні можуть перевести у “комітетський” режим роботи

Комітет Верховної Ради з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту рекомендував внести змін до календарного плану третьої сесії ВР щодо переведення парламенту в режим роботи в комітетах упродовж 21 і 22 травня.

28 квітня 2020


"Батьківщина" оскаржить закон про ринок землі в КСУ

Політична партія «Батьківщина» має намір найближчим часом оскаржити в Конституційному суді Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

22 квітня 2020


У "Батьківщині" заявляють, що зібрали підписи для позачергової Ради-2 у п'ятницю

Ініціатори зібрали достатньо голосів депутатів для проведення позачергово пленарного засідання ВР 24 квітня, щоб ухвалити проєкт постанови №3358 про утворення Тимчасової слідчої комісії щодо можливих фактів корупції у Податковій та Митній службах. 

16 квітня 2020


"Батьківщина" та "За майбутнє" ініціюють 22 квітня ще одну позачергову Раду

Фракція «Батьківщини» та група «За майбутнє» ініціюють проведення 22 квітня позачергового пленарного засідання Верховної Ради задля розгляду питання про створення тимчасової слідчої комісії щодо можливих фактів корупції в Податковій та Митній службах.

05 березня 2020

04 березня 2020


“Батьківщина” - про відставку Рябошапки: заслухаємо звіт і визначимося

Фракція партії "Батьківщина" планує визначитися у питанні стосовно висловлення недовіри генеральному прокурору Руслану Рябошапці та можливої відставки за результатами його звіту на позачерговому засіданні Верховної Ради 4 березня.

07 лютого 2020


Арахамія не бачить "Батьківщину" в процесі розгляду законопроєкту про землю

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія вважає, що члени опозиційної фракції "Батьківщина" не мають жодного впливу на розгляд у Раді поправок до законопроєкту про ринок землі, аби чинити серйозний супротив цьому процесу.

22 січня 2020


Не більш як 47,2 тисячі: "Батьківщина" хоче внести законопроєкт про зарплату Президента

Депутатська фракція політичної партії “Батьківщина” планує 22 січня зареєструвати у Верховній Раді законопроєкт, згідно з яким розрив між заробітною платою Президента України та мінімальною зарплатою в державі не повинен перевищувати десяти разів.

26 грудня 2019

23 грудня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-