Бабін

28 липня 2019


Керченський міст дозволяє окупантам обслуговувати ядерну зброю в Криму - експерт

Незаконно побудований Росією міст через Керченську протоку є частиною військової інфраструктури РФ, яка забезпечує Крим як військову базу, а також  створює і можливості для обслуговування ядерної зброї в Криму.

27 липня 2019


Нідерланди затягуватимуть рішення щодо "скіфського золота" якомога довше - експерт

Нідерландська сторона якомога довше затягуватиме рішення у справі щодо повернення в Україну колекції "скіфського золота", оскільки в разі передачі його Україні надалі можливий негативний вплив РФ на Нідерланди.

04 грудня 2018


Бабін давно написав заяву на звільнення, хоче до ЗСУ - голова Херсонської ОДА

Борис Бабін, який працював постпредом Президента України в Автономній Республіці Крим, і звільнений зі своєї посади 2 грудня, вже давно написав заяву на звільнення і хоче піти на службу до армії.

03 грудня 2018

29 листопада 2018

27 листопада 2018


Бабін закликав кримчан ставати на військовий облік на материковій Україні

Зареєстровані в Криму українські військовозобов'язані громадяни, які не є внутрішньо переміщеними особами, мають конституційний обов'язок захисту України і можуть стати на військовий облік у будь-якому військкоматі на материковій Україні.

26 листопада 2018

15 листопада 2018

19 жовтня 2018

29 серпня 2018


Заводи в окупованому Криму забруднюють Херсонщину - представник Президента

Екологічні проблеми, що виникають внаслідок незаконної діяльності підприємств на півночі окупованого Криму, відчувають не тільки жителі Армянська, а й жителі суміжних із півостровом населених пунктів Херсонської області у Присивашші.

28 серпня 2018


Щодо денонсації договору з РФ по Азовському морю готують політичні рішення - Бабін

Представник Президента України в АР Крим Борис Бабін заявляє, що з приводу денонсації угоди з Росією щодо Азовського моря проводяться наради і будуть прийняті відповідні політичні рішення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-