Асєєв

05 липня 2019

США закликають Росію звільнити журналіста Асєєва

США поділяють заклики представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ до Росії щодо звільнення українського журналіста Станіслава Асєєва, який уже понад два роки незаконно утримується на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

06 червня 2019

27 березня 2019

Польські журналісти закликали звільнити Асєєва

Асоціація польських журналістів закликає звільнити Станіслава Асєєва – українського журналіста і блогера, який з червня 2017 утримується бойовиками “ДНР” у Донецьку за підозрою у "шпигунстві".

27 грудня 2018

23 листопада 2018

Сущенко, Асєєв, Семена: стартувала акція на підтримку журналістів-в'язнів Кремля

Національна спілка журналістів України розпочала акцію "Новорічна листівка солідарності" на підтримку переслідуваних та ув'язнених у Росії, анексованому Криму і на окупованих територіях Донбасу українських журналістів.

01 жовтня 2018

13 вересня 2018

23 серпня 2018

Фірсов сказав, яка мета інтерв’ю із “зізнанням” Асєєва

Мета інтерв'ю із нібито зізнанням у шпигунстві незаконно утримуваного в Донецьку Станіслава Асєєва, показаного російським телеканалом "Россия 24", – знищити будь-яку незалежну журналістику на підконтрольній бойовикам території.

Комітет захисту журналістів засуджує сюжет з Асєєвим та закликає відпустити його

Міжнародна організація "Комітет захисту журналістів" (CPJ) засуджує трансляцію російським телеканалом "Россия-24" інтерв`ю зі Станіславом Асєєвим, в якому він неправдиво зізнався у шпигунстві на користь України.

21 серпня 2018

20 серпня 2018

Європейська федерація журналістів вимагає від бойовиків "ДНР" звільнити Асєєва

Європейська федерація журналістів (EFJ) ще раз закликала бойовиків терористичної організації "ДНР" негайно відпустити українського блогера й журналіста Станіслава Асєєва, якого вони незаконно утримують в окупованому Донецьку.

18 серпня 2018

Геращенко впевнена, що бойовики вибили в Асєєва "зізнання"

Перший заступник Голови Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу Ірина Геращенко впевнена, що "зізнання в шпигунстві" українського журналіста Станіслава Асєєва бойовики вибили тортурами. 

Радіо Свобода не вірить у “шпигуна” Асєєва

Радіо Свобода/Радіо Вільна Європа вважає сумнівними "зізнання" у шпигунстві блогера і журналіста Радіо Свобода Станіслава Асєєва, які показав в ефірі російський державний телеканал "Россия-24".

10 серпня 2018

26 липня 2018

В “ДНР” журналіста Асєєва хочуть посадити на 20 років — Репортери без кордонів

Міжнародна організація "Репортери без кордонів" повторила вимогу про звільнення українського журналіста Станіслава Асєєва, якого незаконно утримують бойовики терористичної організації "ДНР" в Донецьку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-