Ярославський

27 березня 2020


Ярославський просить не забирати бюджетне фінансування реконструкції Дніпровського аеропорту

Власник і президент інвестиційної групи DCH Олександр Ярославський просить Президента та уряд зберегти заплановане на 2020 рік бюджетне фінансування реконструкції Дніпровського аеропорту.


Засновник Alibaba допоміг Україні організувати закупку тестів на коронавірус – Ярославський

Без участі Джека Ма, засновника і голови ради директорів Alibaba Group, не вдалося б у такі короткі строки закупити для України тести для діагностики коронавірусу, оскільки китайські підприємства повністю завантажені замовленнями.

20 березня 2020


Ярославський перерахував $2 мільйони на цільову діяльність Харківського антикризового штабу

Відомий український бізнесмен, керівник Харківського антикризового штабу Олександр Ярославський сьогодні перерахував 2 млн доларів для фінансування закупівлі товарів, необхідних регіону для протидії епідемії коронавірусу.


Голова Харківської ОДА назвав штаб Ярославського фікцією

Голова Харківської ОДА Олексій Кучер назвав антикризовий штаб, який напередодні зібрали бізнесмен Олександр Ярославський і мер Харкова Геннадій Кернес, «фікцією» та «вимаганням грошей з підприємців у стилі 90-х».

17 березня 2020

13 березня 2020

23 січня 2020

29 жовтня 2019

15 жовтня 2019

19 червня 2019


Гендиректор DCH Steel очолить також Дніпровський метзавод

Група DCH Олександра Ярославського змінила керівника Дніпровського металургійного заводу (ДМЗ): генеральним директором підприємства став Віталій Баш, який нині вже очолює рудник «Суха Балка» і керуючу компанію гірничо-металургійного дивізіону групи DCH Steel.

12 червня 2019

18 квітня 2019

29 березня 2019


Ярославський створив компанію DCH Steel і вкладе $200 мільйонів в ДМЗ і "Суху Балку"

В рамках стратегії підвищення ефективності гірничо-металургійного бізнесу в групі DCH Олександра Ярославського створили компанію DCH Steel, яка буде централізовано керувати відповідними активами: Дніпровським металургійним заводом (легендарний завод "Петрівка" у Дніпрі) і копальнею "Суха Балка" (Кривий Ріг).

14 лютого 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-