Аласанія

30 липня 2019

01 липня 2019

28 червня 2019

Наглядова рада "Суспільного" скасувала звільнення Аласанії

Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України скасувала власне рішення щодо дострокового розірвання договору з головою правління мовника Зурабом Аласанією після винесення судового рішення про незаконність його звільнення.

24 червня 2019

20 червня 2019

Дезір привітав рішення суду щодо Аласанії

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір привітав рішення суду в Києві, який визнав незаконним дострокове припинення контракту з головою правління Суспільного мовлення Зурабом Аласанією.

19 червня 2019

12 червня 2019

Суд продовжить 19 червня розгляд справи за позовом Аласанії до НСТУ

Шевченківський районний суд Києва у середу, 11 червня, провів засідання у справі за позовом Зураба Аласанії до Національної суспільної телерадіокомпанії України і членів наглядової ради НСТУ через дострокове припинення контракту.

31 травня 2019

10 травня 2019

Суд залишив без розгляду позов про розірвання контракту з Аласанією

Господарський суд міста Києва залишив без розгляду позов члена наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України Євгена Глібовицького щодо дострокового розірвання контракту з головою правління Суспільного Зураба Аласанії.

06 травня 2019

Виконувати обов'язки голови НСТУ замість Аласанії буде Чернотицький

Виконувачем обов’язків голови правління Суспільного мовлення став член правління НСТУ Микола Чернотицький замість Зураба Аласанії, контракт із яким 6 травня припинений достроково згідно з рішенням наглядової ради НСТУ.

22 квітня 2019

Суд у справі Аласанії проти НСТУ перенесли на червень

Шевченківський районний суд міста Києва переніс засідання про скасування рішення наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) від 31 січня 2019 року щодо дострокового припинення контракту з головою правління Суспільного Зурабом Аласанією на 11 червня.

19 квітня 2019

Штаби Порошенка і Зеленського досі не домовилися про регламент дебатів — Аласанія

Представники передвиборчих штабів кандидатів на посаду Президента Петра Порошенка та Володимира Зеленського досі не дійшли згоди щодо модераторів дебатів на НСК “Олімпійський” і регламенту їх проведення.

18 квітня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-