Світ - Останні новини

08 серпня 2020


Корінні народи Сибіру закликали Маска відмовитися від продукції "Норнікелю"

Представники корінних народів російської Півночі, Сибіру й Далекого Сходу звернулися до засновника компанії SpaceX Ілона Маска з проханням призупинити закупівлі продукції «Норнікелю» через її шкоду для екології.

07 серпня 2020


Блекаут у Нью-Йорку: без світла залишилася частина Манхеттена

Велика частина Манхеттена в Нью-Йорку залишилася без електропостачання у п'ятницю вранці. Після того, як ураган "Ісаіас" вразив регіон на початку цього тижня, 1,3 мільйона людей досі не мають електрики на всьому східному узбережжі США.


Норвегія відклала послаблення карантину

Голова уряду Норвегії Ерна Солберг заявила, що уряд призупинить заплановане послаблення карантинних обмежень через збільшення кількості випадків захворювання COVID-19.


Суд у Москві завернув позов до колонії від активіста, який захищав українських моряків

Перовський суд Москви відмовив російському активісту Костянтину Котову, який захищав українських моряків, в адміністративному позові до виправної колонії у Владимирській області.


Берлін, Париж і Варшава побоюються погіршення відносин з Мінськом через недемократичні вибори

Німеччина, Франція і Польща стурбовані порушеннями прав громадян під час президентських перегонів у Білорусі, непрозорістю процесу, що може негативно вплинути на досягнутий прогрес у відносинах між Білоруссю і ЄС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}