Головлікар США попередив про загострення ситуації з COVID-19

Головлікар США попередив про загострення ситуації з COVID-19

Укрінформ
Головний лікар США Джером Адамс заявив, що ситуація із захворюваністю на COVID-19 впродовж ближчих тижнів погіршиться та обнадіяв, що вакцина від коронавірусу почне надходити вже незабаром.

Про це він сказав у неділю в інтерв’ю Fox News, передає Укрінформ.

«Протягом ближчих кількох тижнів ситуація погіршиться, але дії, які ми вживатимемо впродовж наступних кількох днів, визначать, наскільки все погано, і чи продовжимо ми згладжувати криву (захворюваності – ред.)», - підкреслив Адамс.

У цьому контексті він підкреслив, що завдяки відповідним крокам у багатьох штатах протягом останніх днів спостерігався спад щоденної захворюваності та вихід на так зване «плато».

«Натомість я також хочу сказати для людей, що надія є. Нам залишається лише кілька тижнів до початку вакцинації вразливих груп, і ми можемо суттєво захистити людей, які перебувають у групі ризику», - підкреслив Адамс.

Читайте також: Негативний COVID-тест не гарантує, що ви у безпеці - головний хірург США

Головний лікар США також запевнив, що наукові дослідження не проводилися настільки потужно, як зараз. Водночас він закликав населення дотримуватися вимог носіння масок.

Нагадаємо, США залишаються на першому місці у світі за кількістю виявлених захворювань на COVID-19. За даними Університету медицини імені Джона Гопкінса, станом на неділю, у США налічується понад 13,29 млн хворих з початку пандемії.

Читайте також: У Відні майже всі ліжка інтенсивної терапії зайняті хворими на COVID-19

Всього у світі зареєстровано 62,515 млн людей, яким був поставлений діагноз COVID-19. Україна перебуває на 17-й сходинці у цьому переліку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-