"На широку ногу": Джонсон використав для візиту у США літак на 335 місць

Укрінформ
Рішення прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона летіти на Генасамблею ООН в США та назад літаком ВПС на 335 місць розкритикували кліматичні активісти.

Про це повідомляє Independent.

"Під час перельоту через Атлантику A330 використовує близько 30 тонн реактивного палива... Для команди однієї людини нести відповідальність за таку величезну кількість утворених парникових газів не тільки небезпечно з точки зору глобального потепління, це показує фундаментальне нерозуміння масштабу проблеми, з якою ми стикаємося. Хоча міркування безпеки для прем'єр-міністра, безсумнівно, відрізняються від цивільних осіб, наша екологічна система не робить такої ж відмінності", - заявила директор кампанії Flight Free UK Анна Х'юз.

Як зазначається, Airbus A330 зазвичай оснащений 58 кріслами бізнес-класу.

Читайте також: Джонсон перервав візит до США

Невдовзі після того, як прем'єр-міністр сів на свій приватний рейс до Нью-Йорка, британський Комітет зі зміни клімату попередив, що забруднювачі від авіації "приблизно вдвічі збільшують історичний ефект потепління тільки за рахунок викидів CO2".

Водночас ВПС Британії зазначають, що Voyager "може працювати як пасажирський літак, як і цивільний авіалайнер, однак оснащений комплексом захисних засобів".

Як повідомлялося, прем’єр Британії Борис Джонсон змушений був перервати візит до США, де брав участь у Генасамблеї ООН, і повернутися в Лондон після того, як Верховний суд Сполученого Королівства назвав незаконним рішення припинити діяльність британського парламенту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-