У США зафіксували першу смерть серед любителів вейпінгу — ЗМІ

У США зафіксували першу смерть серед любителів вейпінгу — ЗМІ

Укрінформ
У США офіційно зафіксували першу смерть пацієнта після розвитку важкої легеневої хвороби через вейпінг.

Такий висновок зробили після того, як група експертів провела розслідування випадків незрозумілих легеневих хвороб у США, які могли бути пов'язані з використанням електронних сигарет. повідомляє ВВС.

"Центр з контролю та профілактики захворювань США (CDC) заявив, що у 22 штатах зафіксували 193 потенційні випадки. За словами експертів, у багатьох випадках причина хвороб — вживання через вейпінг ТГК — головного психоактивного компонента канабісу", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, випадки зафіксували протягом двох місяців між 28 червня та 20 серпня.

Людину, яка загинула, "госпіталізували з незрозумілою хворобою після вейпінгу, або використання електронних сигарет", - сказала доктор Дженніфер Лейден, головний лікар та епідеміолог штату Іллінойс.

Читайте також: У Сан-Франциско заборонили вейпінг

Причини таємничої хвороби не встановлені, але усі її випадки пов'язані з вейпінгом у якійсь формі.

Симптоми пацієнтів включали кашель, задишку та втому, були також випадки блювоти й діареї. Немає доказів того, що причиною хвороби була інфекція — наприклад, вірус чи бактерія.

Чиновники замовили лабораторні випробування проб рідини для вейпів, яку використовували пацієнти, аби визначити, чи містить вона будь-які шкідливі сполуки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-