Трамп за пару тижнів визначиться, чи свідчитиме перед Мюллером - адвокат

Трамп за пару тижнів визначиться, чи свідчитиме перед Мюллером - адвокат

Укрінформ
Президент США Дональд Трамп може погодитися на зустріч зі спецпрокурором Робертом Мюллером з широкого кола питань й прийме відповідне рішення протягом ближчих двох тижнів.

Про це заявив у неділю адвокат президента Руді Джуліані, повідомило американське центральне видання WP.

"Адвокат Дональда Трампа Руді Джуліані заявив у неділю, що президент може погодитися на інтерв'ю зі спеціальним прокурором Робертом Мюллером, навіть якщо воно включатиму деякі запитання про можливе перешкоджання правосуддю в рамках федерального розслідування про втручання Росії в вибори 2016 року", - зазначає видання.

При цьому, Джуліані зауважив, що переговори з офісом Мюллера продовжуються. Зокрема, обговорюються умови проведення цієї зустрічі.

Читайте також: Трамп звинуватив ФБР у шахрайстві

Крім того, за словами адвоката, команда Трампа хотіла би, щоб інтерв'ю обмежувалося головним чином запитаннями щодо можливої змови між кампанією Трампа і росіянами на виборах 2016 року. Водночас він підкреслив, що говорити про перешкоджання слідству немає жодних правових підстав.

Адвокат Трампа також повідомив, що президент може прийняти рішення про зустріч зі спецпрокурором Мюллером цього або наступного тижня.  

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-