ВПС Австралії приводили в бойову готовність через літаки РФ

ВПС Австралії приводили в бойову готовність через літаки РФ

Укрінформ
Авіабаза ВПС Австралії в місті Дарвін на початку грудня була приведена в стан підвищеної бойової готовності через навчання російських стратегічних бомбардувальників над нейтральними водами біля Індонезії.

Про це повідомляє The Guardian.

"База у Дарвіні на короткий час була приведена в стан підвищеної бойової готовності на початку грудня під час російських навчань", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це сталося після прольоту російських стратегічних бомбардувальників Ту-95МС.

"Це нагадування, що Росія тут і хоче бути гравцем у політиці безпеки Тихоокеанського регіону і буде використовувати воєнну силу, щоб продемонструвати це", - сказав один з провідних австралійських експертів з питань національної безпеки Пітер Дженнінгс з Австралійського інституту стратегічної політики.

Читайте також: "Біла книга" відкрила нові напрямки для співпраці Австралії з Україною - діаспора

Як повідомляється, літак вилетів з індонезійського аеропорту Біак, на острові на північ від Папуа і залишався в повітрі більше восьми годин. За словами російських військовослужбовців, літак летів тільки над нейтральними водами.

Два бомбардувальники раніше прибули на аеродром Біак з Амурської області РФ.

Міністерство оборони Австралії підтвердило, що авіабаза в грудні протягом нетривалого періоду часу перебувала в стані підвищеної готовності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-