Нацпарки й заповідники представлять на виставці у Львові

Нацпарки й заповідники представлять на виставці у Львові

Укрінформ
У межах 20-ї Міжнародної виставки "ТурЕКСПО", що триватиме з 30 жовтня до 1 листопада у Львові, буде представлено природно-заповідні території України.

Про це повідомляється на сайті проєкту "Підтримка природно-заповідних територій в Україні". 

"Розвиток рекреаційного та туристичного потенціалу природно-заповідних територій (ПТ) є одним з ключових напрямків діяльності проєкту ("Підтримка природно-заповідних територій в Україні" – ред.). Саме тому проєктом буде підтримано представлення ПТ на 20-ій міжнародній виставці "ТурЕКСПО", яка проходитиме з 30 жовтня до 1 листопада у Львові. На стенді відвідувачі зможуть ознайомитися з діяльністю ПТ, отримати інформацію щодо потенційної співпраці та можливостей туризму", - йдеться в повідомленні.

Окрім стенду на виставці, в межах заходу буде організовано панельну дискусію "Екотуризм в національних природних парках України". Під час заходу обговорять питання співпраці з бізнесом, залучення додаткових коштів, розвитку інфраструктури, інклюзивності, брендингу й інші.

Читайте також: Нацпарк «Бузький Гард» відкрив нові екологічні стежки

В останній день роботи виставки буде організована екскурсія до Яворівського національного природного парку для обговорення питання розвитку туризму у практичній площині.

"ТурЕКСПО" – найбільша на Західній Україні виставка, яка збирає національних та іноземних представників туристичних організацій, керівників закладів розміщення та інших гравців туристичного ринку. Основна мета виставки – активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних можливостей та маловідомих об`єктів України та світу, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг, створення майданчика для проведення переговорів, зокрема, з іноземними учасниками.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-