У Вінниці влаштують низку нічних екскурсій

У Вінниці влаштують низку нічних екскурсій

Укрінформ
Вінниця в новому туристичному сезоні запропонує нічні театралізовані екскурсії в межах нової промоційної кампанії міста "VisitVinnytsia: нові емоції, нові ідеї, нові подорожі".

Про це повідомила директор Департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради Галина Малець в коментарі Zruchno.Travel

"Запроваджуємо в цьому сезоні вечірні та нічні театралізовані екскурсії. Раніше у Вінниці це практикувалося тільки під час "Ночі Європи". В екскурсіях братимуть участь дійові особи, пов’язані з історією міста. Один продукт називається "Вінницькі ліхтарі" – це буде справді нова емоція. Сюжет ми поки що тримаємо у таємниці", – зазначила Малець.

Торік під час "Ночі Європи" вінницький музей Коцюбинського реалізував проект "У світлі гасових ламп" та театральний перфоманс "Тіні європейської ночі". Крім того, під час тематичної екскурсії "Світло темних віків" у вінницьких катакомбах була презентована виставка вітражів польського митця Адама Сталони-Добжанського "Сотворення світла". Нічні екскурсії проводили краєзнавчий та художній музеї.

Читайте також: У Вінниці реставрують музей Михайла Коцюбинського

Нічні екскурсійні атракції входять до комплексу заходів, що спрямовані на покращення туристичної пропозиції і просування, які визначив Департамент маркетингу та туризму міста у межах туристичної стратегії до 2030 року. За інформацією департаменту, міський бюджет на розвиток туризму та створення туристичного хабу в 2019 році становить 1,63 мільйона гривень.

За словами Малець, головна мета заходів нової промокампанії "VisitVinnytsia: нові емоції, нові ідеї, нові подорожі" – позиціонувати Вінницю як нову оригінальну локацію для туристів, яка становитиме альтернативу популярним туристичним містам.

Фото: vinnitsa.dityvmisti.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-