Фестиваль культур у Тернополі зібрав волонтерів з Європи, Африки й Азії

Фестиваль культур у Тернополі зібрав волонтерів з Європи, Африки й Азії

Укрінформ
Понад 20 волонтерів з Європи, Єгипту, Індонезії та Китаю прибули до Тернополя на міжнародний фестиваль культур "Global Village", що відбувся напередодні.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Таким фестивалем хочемо зруйнувати міжкультурні та міжнаціональні стереотипи, познайомити тернопільську молодь із ровесниками з інших країн. Переконані, що це – прекрасна платформа для культурного обміну, шанс почати мислити глобально, розширити свій світогляд", - зазначив один із організаторів фестивалю в Тернополі, представник обласного осередку громадської організації AIESEC Юрій Королишин.

За його словами, упродовж дня – в неділю – на Театральному майдані обласного центру молодь різних країн презентувала національний одяг, пісні, танці своїх держав.

Читайте також: У Львові яскраво відсвяткували День гуцульської культури

Також разом із іноземними колегами студенти тернопільських вишів провели квести, виконували пісні, взяли участь у різноманітних зимових розвагах.

"Global Village" - щорічний фестиваль від міжнародної молодіжної організації AIESEC, який допомагає пізнати аспекти життя у різних куточках світу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-