Вінниччина отримає нові екскурсійно-паломницькі маршрути

Вінниччина отримає нові екскурсійно-паломницькі маршрути

Укрінформ
На Вінниччині з нагоди відзначення в цьому році 1030-річчя хрещення Київської Русі-України  видадуть історично-інформаційний довідник духовної спадщини регіону та розроблять нові маршрути екскурсійно-паломницьких поїздок до місць, пов’язаних з історією християнства в Подільському краї та в Україні загалом.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив начальник управління у справах національностей та релігій Вінницької ОДА Ігор Салецький.

"У межах відзначення на Вінниччині 1030-річчя хрещення Київської Русі-України спеціально створений комітет запланував цілу низку заходів, і серед них ті, що стануть знаковими, зокрема, видання ілюстрованого історично-інформаційного довідника духовної спадщини області. Його наповнюватимуть священики усіх конфесій. Також заплановано розробити нові екскурсійно-паломницькі маршрути, які дадуть можливість туристам і прочанам познайомитися з унікальними храмами, які збереглися на Вінниччині, і путівника, в якому про них розповідатиметься", - зазначив посадовець. 

Читайте також: Чернівецька область зробить ставку на подієвий туризм

За його словами, до історично-інформаційного довідника духовної спадщини регіону увійдуть відомості про історичні культові споруди національного значення, зокрема, дерев’яні храми ХVІ- ХVІІ століть. Загалом, йдеться про понад 500 культових споруд у 22 районах області. Ці проекти будуть втілені за кошти обласного бюджету. Попередньо їхня кошторисна вартість становитиме близько 150 тис. грн.  Клопотатиме перед облрадою про виділення фінансування обласна Рада церков і релігійних організацій Вінниччини.

Як повідомлялося, уряд затвердив план заходів з відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-