Фестиваль

Фестиваль "Пархомівка - світові шедеври" презентував нові туристичні об'єкти

Фото
Укрінформ
Нові туристичні об'єкти презентував гостям Харківщини фестиваль "Пархомівка - світові шедеври", що відбувся в Краснокутському районі.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Фестиваль розпочав реалізацію розробленого в регіоні довгострокового проекту "Перлини Слобожанщини", покликаного популяризувати пам'ятки і туристичні маршрути Харківщин ", - зазначила на відкритті фестивалю голова Харківської ОДА Юлія Світлична.

Події фестивалю відбувалися на двох майданчиках: у селищі Пархомівка, де цілий день відкритий для безкоштовного відвідування унікальний історико-художній музей. Він створений 60 років тому місцевим учителем Афанасієм Луньовим і зберігає оригінальні твори образотворчого мистецтва роботи світових майстрів - від вітчизняних класиків до Казимира Малевича і Пабло Пікассо, включаючи подарований ним музеєві знаменитий малюнок "Голуб миру". Сьогодні ж экпозицию поповнила виставка творів японських художників.

Відзначився на фестивалі і другий об'єкт - Краснокутський дендропарк, закладений у XVIII столітті, де ростуть 300 видів рідкісних рослин. Тут відбулося фольклорний свято з концертом, ярмарком, лицарськими поєдинками, дегустацією страв української кухні, благодійними акціями, де лотами аукціонів в підтримку дітей і поранених стали кулінарні шедеври від учасників АТО, включаючи бійців грузинського батальйону.

Сьогодні ж тут за участю Юлії Світличної закладена найдовша на Слобожанщині алея з 40 сакур - на честь Року Японії в Україні.

Як стало відомо, ці об'єкти вже включені в туристичні маршрути.

Фото: Харківська ОДА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-