Huawei презентувала найшвидший у світі кластер штучного інтелекту

Huawei презентувала найшвидший у світі кластер штучного інтелекту

Укрінформ
На конференції Huawei Connect 2019, що проходить у Шанхаї, Huawei представила нову обчислювальну стратегію та анонсувала кластер штучного інтелекту (ШІ) Atlas 900.

Про це Укрінформу повідомили в представництві Huawei в Україні.

"Atlas 900 - це потужна система ШІ-обчислювання. Ця новинка у сфері ШІ-обчислень допоможе зробити ШІ-рішення доступнішими для різних областей наукових досліджень та бізнес-інновацій", - ідеться в повідомленні.

За оцінками Huawei, в найближчі п'ять років статистичні обчислення стануть основним напрямом у галузі, і на обчислювальні машини ШІ припадатиме більше як 80% всіх обчислювальних потужностей у світі.

«Майбутнє сфери обчислень - це величезний ринок вартістю понад два трильйони доларів США", - зазначив заступник голови компанії Huawei Кен Ху.

Читайте також: Huawei хоче продати Заходу свої 5G-технології

Щоб зайняти свою нішу на ринку, Huawei має намір зосередитися на чотирьох ключових областях: розвивати архітектуру, інвестувати в процесори для всіх сценаріїв, зберігати інтегрований підхід до бізнесу та створювати відкриту екосистему.

Як повідомили в компанії, Аtlas 900 - найшвидший у світі кластер штучного інтелекту, який розроблено на базі технологічних рішень Huawei останнього десятиріччя. Він поєднує потужність тисячі процесорів Ascend.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-